Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
Jestem w piekarni po bułki - w środku jest z 10 osób
Starszej babie przy kasie upada 50 gr na ziemię
- baba podchodzi do mnie łapie mnie za rękaw i mówi:
Podnieś mi to
x A może jakoś grzeczniej ?
Weź, że mi to podnieś bo ja się schylać nie mogę
x Mi też nie wypada się schylać po tak małe sumy pieniędzy.
Głupia stara pierdziawa.
W kolejce stali o wiele młodsi ode mnie.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TOP___BK: @Yakuza123: mogła poprosić jak człowiek.
Zresztą nie wychylam się z taką inicjatywą - bo raz kiedyś takiemu dziadkowi wypadły drobne z kieszeni jak szukał pieniędzy i chciałem mu podnieść "chyba 5zł" to nadepnął mi na dłoń tak jak bym co najmniej miał wziąć to 5 zł i #!$%@?ć za granicę.
  • Odpowiedz
@samuraj24: ostatnio byłam w sklepie z chińskimi ciuchami i czuję, że ktoś mnie szturcha za kurtkę xD Patrzę, a to sprzedawczyni i mnie pyta, co jest napisane na swetrze (po angielsku i nie kumała). To jej tłumaczę, a ta ani dziękuję, a dwa, że zamiast mnie jakoś kulturalniej zaczepić, to szturcha ludzi jak cygan z harmonią w tramwaju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@samuraj24: czemu tylko ja trafiam przeważnie na miłych starszych ludzi którzy proszą i dziękują
ostatnio dziadeczek poprosił mnie o wybór wody po goleniu i przy okazji opowiadał mi o tym że był kiedyś profesorem na uczelni i on się cieszy że młodzież dalej jest pomocna xD
Inny w biedrze prosił mnie o pomoc z kwiatkami dla żony i chciał mi czekoladę w zamian kupić xDD
  • Odpowiedz
@samuraj24: ooo mi też coś podobnego zdażyło się w Castoramie, idzie babka (~50 lat) obładowana plastikowymi rurkami, jedna spadła na ziemię, schylam się podnieść a ta na nią nadepnęła jak już miałem w ręce, wypuściłem a to strzeliło w podłogę :F
  • Odpowiedz
@TOP___BK: @Yakuza123: mogła poprosić jak człowiek.

Zresztą nie wychylam się z taką inicjatywą - bo raz kiedyś takiemu dziadkowi wypadły drobne z kieszeni jak szukał pieniędzy i chciałem mu podnieść "chyba 5zł" to nadepnął mi na dłoń tak jak bym co najmniej miał wziąć to 5 zł i #!$%@?ć za granicę.
Ściema jak #!$%@?.
  • Odpowiedz