Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #logikarozowychpaskow
Jestem w piekarni po bułki - w środku jest z 10 osób
Starszej babie przy kasie upada 50 gr na ziemię
- baba podchodzi do mnie łapie mnie za rękaw i mówi:
Podnieś mi to
x A może jakoś grzeczniej ?
Weź, że mi to podnieś bo ja się schylać nie mogę
x Mi też nie wypada się schylać po tak małe sumy pieniędzy.
Głupia stara pierdziawa.
W kolejce stali o wiele młodsi ode mnie.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@samuraj24: musisz mieć wyjątkowo z-----y ryj, taki który mówi - pomiń grzeczności, p--------j mnie w pysk i powiedz mi co mam dla ciebie zrobić. Bo do mnie ani do nikogo kogo znam nikt nigdy nie wyszedł z takim tekstem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@samuraj24: nic nowego, mnóstwo starych ludzi jest całkowicie pozbawionych kultury. Kiedyś jak szedłem do Rossmana to przede mną turlała się jakaś stara baba z tobołami, więc wyprzedziłem ją delikatnie i otworzyłem drzwi do sklepu (otwierały się do wewnątrz, więc siłą rzeczy wszedłem do sklepu pierwszy), żeby je przytrzymać i mogła wleźć z tymi torbami bez problemu - weszła do środka i zaczęła mnie o--------ć przy ludziach, że jej nie puściłem
  • Odpowiedz
@MemeFairy: czyli starucha nie ma pojęcia o tym, że nie chodzi o puszczanie kobiet przodem, tylko o to, by nie musiały same otwierać drzwi... Jak otwierają się na zewnątrz to je puszcza się przodem ale jak do środka to samemu trzeba wejść pierwszym aby je trzymać, dokładnie tak jak Ty zrobiłeś.
Boli mnie niemiłosiernie jak widzę cymbałów co otwierają kobietom drzwi do środka stojąc na zewnątrz i gimnastykują się jak
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: To chyba kwestia tego, co się zapamiętuje i jak się podchodzi do sytuacji. Warto żyć dla chwil, które opisałaś. Stoi za nimi cały bagaż doświadczenia tych miłych osób, które mimo wieku nie stetryczały. Ci ludzie swą postawą mówią nam, jakimi ludźmi należy i warto być.
  • Odpowiedz
@samuraj24: mnie w-----a jak sobie jeżdżę wózeczkiem po markecie i za mną stare k------o, które chce się dostać do produktów, które aktualnie oglądać, zamiast powiedzieć przepraszam albo poczekać, to wjeżdża mi wózkiem w dupe, jako znak dla mnie, że mam się k---a ruszyć, eh.
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: Po prostu w Polsce B żyje się inaczej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bovril: Nie dam sobie za to nic uciąć, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to zgodnie ze sztuką wchodzi się pierwszym zawsze, gdy prowadzisz kobietę do miejsca, do którego zapraszasz ją po raz pierwszy. W przeciwnym razie po prostu przytrzymujesz drzwi, czyli zależnie od tego, w którą stronę się otwierają, albo
  • Odpowiedz
W przeciwnym razie po prostu przytrzymujesz drzwi, czyli zależnie od tego, w którą stronę się otwierają, albo wchodzisz, albo ją przepuszczasz.


@Pangia: dokładnie o to mi chodzi.
A często widuję, że niezależnie jak otwierają się drzwi gościu stara się zawsze trzymać drzwi i puścić kobietę co czasem wygląda komicznie ale i zamiast ułatwić kobiecie przejście przez drzwi to je utrudnia...
  • Odpowiedz
@Bovril: No wiem, sam tak robię, chociaż czasami tak czy tak przepuszczam kobietę przed siebie, bo mam wzrost chada i dzięki temu spory zasięg ramion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz