Wpis z mikrobloga

Wykop zmienił się w skupisko dzieci z patologii mam wrażenie. Połowa wykopu poklaskuje kretynowi który założył fake konto i wystawia dziewczyny. Po co to zrobił? Szuka kolegów na wykopie by dawali mu wirtualne plusy, bo jest brzydki, nikt go nie chce i nie ma szczęścia w miłości? Pewnie wszystko na raz. Postawcie się teraz na miejscu lasek. Piszecie z kimś, umawiacie się, pół dnia myślicie o spotkaniu, a tu się okazuje, że nikt się nie zjawia, połowa wykopu czyta wasze rozmowy i robi sobie beke. Fajnie by wam było?
Dziwi mnie logika niektórych "bo mogły się kapnąć, że to zbyt przystojny facet i foto jest z neta" - no #!$%@?, bo one są jasnowidzami i wiedzą które konto jest realne a które nie.
"mi jakoś nie odpisały, a chadowi od razu". No ludzie, jak ja bym dostawał 100 wiadomości dziennie to sory, ale pewnie też nie chciałoby mi się pół dnia poświęcić odpisywaniu - chyba, że jakieś kopiuj-wklej. Każdy kieruje się wyglądem na początku. Do tego jak pierwsza wiadomość to "elo", "hej", "co tam" to się wcale nie dziwię, że zostajecie bez odpowiedzi.
Podsumowująć: użytkownik @janusz_poI to idiota który wystawia laski, bo pewnie ma problemy ze sobą, został odrzucony i teraz całemu świata będzie się odgrywał kręcąc tą karuzelę #!$%@?. Wykopki którzy go plusują to jeszcze większe buce które pewnie cycki widziały tylko w internecie i te od mamy podczas karmienia.

#klaudiusz #p0lka #patologiazewsi #gorzkiezale #tinder #przegryw #stulejacontent
  • 88
@IncelUprisingIsComing: no to nie jesteś nim, daj spokoj :D Masz sukcesy i w ogóle. Btw. Wielu moich kolegów którzy tłuką dobra kasę - z wyboru nie chce się wiązać. No bo jak zaczynasz dobrze zarabiać to się zlatuje tłum dup. Bo masz hajs. Ciężko spośród nich wybrać te której faktycznie zależy na Tobie a nie na monetkach :<
@IncelUprisingIsComing: no niby laski szukają podswiadomie faceta który będzie mógł je utrzymac gdyby zaszły w ciąże itd. Ja sobie sama zapewniłam utrzymanie xD

No nie wiem czy zadnej. Jakas pewnie się znajdzie, ale pewniej jakas „na twoim poziomie” i finansowym, intelektualnym itd. Gdyby mnie Niebieski rzucił to bym szukała kogoś z zarobkami podobnymi do moich. Swojego Niebieskiego znam wiele lat, jeszcze zanim zaczęłam coś zarabiać - związaliśmy się. I dziś zarabiam
@aglegola: a gdzie ja niby napisałem o polkach sypiających z czarnymi? Wspomniałem tylko, że biały, heteroseksualny męzczyzna jest na chwilę obecną najwiekszym ścierwem dla wszelkiego rodzaju lewactwa, feminizmu itp, a największe przywileje byłyby chyba dla jakiegoś czarnoskórego wynalazku i to jest fakt. Ale jak mi ktoś pisze xD to ja nie mam o czym z takim osobnikiem pisać, brak czytania ze zrozumieniem tylko to potwierdza.
@IncelUprisingIsComing mirek w tym wpisie opisuje typowe zachowanie księżniczek, jeśli z takimi pustymi dziewczynami bez hobby i perspektyw na przyszłość chcecie być to nawet współczuję tym stulejom którym się to uda ))¯_(ツ)_/¯ mnie takie nie interesują, to już lepiej iść do burdelu, niż tracić czas na tindera (zresztą ja do burdelu nie chodzę, bo mam swój rigcz ;))

@chomik3: Oczywiście, że to nie wina innych i też nie chciałoby mi się bawić w takie akcje, ale w takim świcie przyszło nam niestety żyć. Faszeruje się nas na każdym kroku kultem piękna. Wejdziesz na IG i tam od groma influencerek, to samo na FB i praktycznie każdym innym serwisie. Taki mirek, który naogląda się tego wszystkiego ma później przekłamaną wizję kobiet jako idealnych, pięknych, drogo ubranych i obytych w świecie
@Tratak: taaa, racja. Trochę rozumiem w pewnym sensie ten eksperyment, ale fakt faktem ze takimi szlauchami uważającymi się za lepsze bo nie wiem - są ładne (ale puste w środku) nie ma co się przejmować. Nie pamietam czy w tym wątku czy w innym pisałam, ze jestem typowym normikiem i ładne laski nigdy mnie nie lubiły xD Bo nie maluję się niewiadomo jak, nie nosze szpilek, nie zakładam kiecek w których
@polaczenieszyfrowane: zreszta troszkę uogólniasz. Nie zrzucajmy tego na feministki bo to zaczyna brzmieć już trochę paranoicznie. Feministki sobie są, ale nie sa autorkami wszystkich #!$%@? teorii czy jakiś innych #!$%@? zachowań wśród kobiet.

Kobiety - księżniczki - o których mówicie są po prostu #!$%@?. Już w którymś wątku pisałam, ze są ładne ale ta uroda niedługo przeminie a w głowie nadal zostanie pusto ;) Będziecie się jeszcze śmieli za pare lat.