Wpis z mikrobloga

Wykop zmienił się w skupisko dzieci z patologii mam wrażenie. Połowa wykopu poklaskuje kretynowi który założył fake konto i wystawia dziewczyny. Po co to zrobił? Szuka kolegów na wykopie by dawali mu wirtualne plusy, bo jest brzydki, nikt go nie chce i nie ma szczęścia w miłości? Pewnie wszystko na raz. Postawcie się teraz na miejscu lasek. Piszecie z kimś, umawiacie się, pół dnia myślicie o spotkaniu, a tu się okazuje, że nikt się nie zjawia, połowa wykopu czyta wasze rozmowy i robi sobie beke. Fajnie by wam było?
Dziwi mnie logika niektórych "bo mogły się kapnąć, że to zbyt przystojny facet i foto jest z neta" - no #!$%@?, bo one są jasnowidzami i wiedzą które konto jest realne a które nie.
"mi jakoś nie odpisały, a chadowi od razu". No ludzie, jak ja bym dostawał 100 wiadomości dziennie to sory, ale pewnie też nie chciałoby mi się pół dnia poświęcić odpisywaniu - chyba, że jakieś kopiuj-wklej. Każdy kieruje się wyglądem na początku. Do tego jak pierwsza wiadomość to "elo", "hej", "co tam" to się wcale nie dziwię, że zostajecie bez odpowiedzi.
Podsumowująć: użytkownik @janusz_poI to idiota który wystawia laski, bo pewnie ma problemy ze sobą, został odrzucony i teraz całemu świata będzie się odgrywał kręcąc tą karuzelę #!$%@?. Wykopki którzy go plusują to jeszcze większe buce które pewnie cycki widziały tylko w internecie i te od mamy podczas karmienia.

#klaudiusz #p0lka #patologiazewsi #gorzkiezale #tinder #przegryw #stulejacontent
  • 88
@chomik3 ale ty wiesz że są inne sposoby pozbawiania ludzi? Rozmowy wideo, rozmowy przez telefon? To jakoś uwierzytelnia kandydata/kandydatkę do randki. Gdyby te "oszukane" tępe cipy choć chwilę pomyślały, to nie zostałyby wystawione, bo nie nabrałaby się na Klaudiusza, proste. Ale tak, broń ich dalej. Umawianie się po 15 minutach pisania nie ma żadnego merytorycznego uzasadnienia.
@chomik3: No tak facet na pewno ma zasięg globalny i nasza cywilizacja upadnie. Gość jest nieszkodliwy, a dzięki niemu może wzrosnąć świadomość o bezpieczeństwie w internecie. Bo z myślenia mi się to nie przytrafi u lasek, po takim fake koncie pojawi się myśl, że może lepiej uważać, bo mogło się skończyć gorzej. Co do hipokryzji, laski wystawiają facetów znacznie częściej, również ze spotkań uciekają z żałosnymi wymówkami. Ogólnie Twoje wypowiedzi sprowadzają
@chomik3: Powiem ci, dlaczego nie było. Generalnie jesteśmy na straconej pozycji. Ty, ja, inni. Jesteś biały, jesteś heteroseksualny, jesteś mężczyzną, czyli jesteś w najgorszym możliwym położeniu w dzisiejszych czasach. Dziś najlepiej jest być chyba murzynem-pedałem, queerem czy innym wynalazkiem. Sami daliście przyzwolenie babom na to, by czuły się lepiej tylko dlatego, bo mają cipsko i cyce. Powiedzmy sobie jasno - facet, jakikolwiek by nie był, na ogół ma jakieś zainteresowania. A
@chomik3: Moim zdaniem w tej zrzucie nie chodziło tylko o to, by udowodnić komuś/sobie, że wygląd jest najważniejszy na portalach, gdzie jedynej selekcji dokonuje się na podstawie zdjęć, bo to jest chyba oczywiste. Chodziło o to, by udowodnić, że jedna zaleta w postaci wyglądu jest w stanie przykryć wady takie jak zwyczajny brak kultury w pisaniu z drugą osobą. Jak sobie popatrzysz na historię tych wpisów, to zauważysz, że pisząc z
@kulfon_sciekozyj: ale to wina innych, że są pierdołami? Może ktoś ich wystawił kilka razy i właśnie dlatego tacy są? Nawet jak są przegrywami to nie widze sensu takich akcji, bo przegrywy będą się teraz bały nawet założyć konto na jakiejś sympatii bo bać się będą, że po drugiej stronie jest jakiś fejk.
@IncelUprisingIsComing z własnych obserwacji i rozmów, myślisz, że stulejarze pokroju janusza_pola coś robią innego niż użalanie się nad sobą? Mówienie jak to los ich skrzywdził, że mają zakola? Nie, w 99% Klaudiusze to są same stuleje nic nie robiące i czekające jak jakiś różowy się do nich odezwie, a potem hurr durr nikt mnie nie chce, bez wysiłku (nawet najmniejszego) nic nie przyjdzie samo.
A jak na serio jest się brzydkim to
@ama_tor_szczyzna: no masz racje. Sporo jest lasek tego typu. Takie nadęte księżniczki. Rozumiem o czym mówisz, sama jestem laską typu normik i nie raz spotkałam się z takim zachowaniem wobec mnie :P

Tez byłam stawiana w jakiś #!$%@? akcjach glownie przez laski kręcące dramy (ech szkoda gadać. Jedna z nich w skrócie: miałam towarzystwo, nagle pojawiła się w tym towarzystwie jedna bardzo ładna dziewczyna, której niewiadomo dlaczego przeszkadzało moje towarzystwo chociaż