Wpis z mikrobloga

Wykop zmienił się w skupisko dzieci z patologii mam wrażenie. Połowa wykopu poklaskuje kretynowi który założył fake konto i wystawia dziewczyny. Po co to zrobił? Szuka kolegów na wykopie by dawali mu wirtualne plusy, bo jest brzydki, nikt go nie chce i nie ma szczęścia w miłości? Pewnie wszystko na raz. Postawcie się teraz na miejscu lasek. Piszecie z kimś, umawiacie się, pół dnia myślicie o spotkaniu, a tu się okazuje, że nikt się nie zjawia, połowa wykopu czyta wasze rozmowy i robi sobie beke. Fajnie by wam było?
Dziwi mnie logika niektórych "bo mogły się kapnąć, że to zbyt przystojny facet i foto jest z neta" - no #!$%@?, bo one są jasnowidzami i wiedzą które konto jest realne a które nie.
"mi jakoś nie odpisały, a chadowi od razu". No ludzie, jak ja bym dostawał 100 wiadomości dziennie to sory, ale pewnie też nie chciałoby mi się pół dnia poświęcić odpisywaniu - chyba, że jakieś kopiuj-wklej. Każdy kieruje się wyglądem na początku. Do tego jak pierwsza wiadomość to "elo", "hej", "co tam" to się wcale nie dziwię, że zostajecie bez odpowiedzi.
Podsumowująć: użytkownik @janusz_poI to idiota który wystawia laski, bo pewnie ma problemy ze sobą, został odrzucony i teraz całemu świata będzie się odgrywał kręcąc tą karuzelę #!$%@?. Wykopki którzy go plusują to jeszcze większe buce które pewnie cycki widziały tylko w internecie i te od mamy podczas karmienia.

#klaudiusz #p0lka #patologiazewsi #gorzkiezale #tinder #przegryw #stulejacontent
  • 88
@chomik3: czyli ciśniesz po gościu bo jest i nikt go nie chce, zamiast napisać, że zachowuje się ch**. I jeszcze piszesz, żeby się wstawić w miejsce lasek, które mają wszystko to czego on nigdy nie dostał i są pokrzywdzone, ponieważ dostały jednego kosza, którego Janusz dostawał od większości dziewczyn w swoim życiu, jeśli nie od wszystkich. Myślę, żw gościu chciał poczuć się atrakcyjny i popisać tak jak każdy z laskami, a
@Lisowczy: jestem przegrywem, bo pisze, że wystawianie lasek jest złe?
@LinQ: brak argumentów = bycie stuleją = "hoho, białotycerzyk"
@NorskArisk: nigdy niczego nie robiłeś na spontanie?
@Operator21: jakby laska wystawiała gości to też bym pewnie napisał, że jebnieta. Gdzie tu hipokryzja? Znasz znaczenie tego słowa w ogóle?

Potem taka laska olana przez "klaudiusza" rozpowie o tym fakcie koleżankom, koleżanki innym i też wyrobią sobie zdanie, że "faceci to
Postawcie się teraz na miejscu lasek. Piszecie z kimś, umawiacie się, pół dnia myślicie o spotkaniu, a tu się okazuje, że nikt się nie zjawia, połowa wykopu czyta wasze rozmowy i robi sobie beke. Fajnie by wam było?


@chomik3: gościu, skończ pieprzyć. Mam jednego kumpla, który pochodzi z bogatego domu. Sam zarabia niemało, poza tym przystojny, wysoki, dobrze zbudowany ogarnięty typ. Nie zdajesz sobie w połowie sprawy z tego, ile się
@polaczenieszyfrowane: o tym też było na wykopie, ale nie było aż takiego echa. Koleś pisał z laską i ona przestała się odzywać - no i co? Może poznała kogoś w realnym życiu po prostu. Odmówiła spotkanie - no dobrze, że chociaż to zrobiła. Nie ta się umówi to inna. Co za problem?