Wpis z mikrobloga

@ZajebistyDuda: Nie jest aż tak. 130-140 fps działa bardzo płynnie, celowanie jak i ogólnie prowadzenie ognia w fpsach to zupełnie inna bajka niż w 60 klatkach. Różnica 140 a 200/240 już nie jest aż tak zauważalna aczkolwiek mi się najprzyjemniej strzela gdy mam te minimum 160-170 fps.

Czy warto dopłacać do 240? Tu nie dam Ci odpowiedzi. Jeden rabin powie tak, drugi powie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@n_Cariane A w jakiej rozdzielczości? W fhd to o gtx 1070 będzie w wiekszosci blokowany przez CPU. Wiem bo mam. Ja bym grał nowa 2070. W wyższych rozdziałach trzecia by testy sprawdzić jak wypada gtx 1080 Ti bo z pamięci nie pamiętam.
@n_Cariane A sorry pomyliłem CPU z i5. A ty masz i7. To trzeba by testy sprawdzić ale raczej był nie szedł w więcej niż 2070. A tak nasz nowa kartę a nie używki. Potem łatwiej sprzedać itp

Chyba że w dobrej cenie 1080 wyrwiesz i zależy ci na jak najmniejszej kasie to też opcja.
@cyber_punk: Zobaczyłem, wrzuciłem Ti do porównania, bo pisałeś też o niej. Ja nie miałem funduszy jak kupowałem swoją, ale jest ewidentnie lepsza, a jeśli myślisz w niedalekiej przyszłości o zmianie procka i reszty gratów, to według mnie perspektywniczniej jest celować w 1080Ti albo 2070 ;)