Wpis z mikrobloga

U krasuckiego już taka bieda, że musi z roksiarą jechać do Zakopanego na wczasy xD Ze wszystkich miejsc na świcie (no dobra, w Europie) musiał wybrać stolicę gorloskich żydów xD To ja już bym wolał siedzieć na dupie w domu, niż co chwila słuchać żydowskich nawołań do kupna oscypków z plastiku kupionych w biedronce. Widać, 20k z FAME 2 #!$%@?ł na hazard i spłacanie kredytu. Do zakopanego, ja #!$%@? jaki wstyd
https://www.youtube.com/watch?v=GO3eKSJMvOE
#rafonix #danielmagical #patostreamy
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: @PZt37: @mikeywwa: @kuba-lewandowski123432: @PO1Pierwszy: @DamDedeDudu:

Rok temu Marcin RAFONIX Krasucki aka biznesmen "mam pomysly na biznesy, juz wiem jak zaczac, ale to po trochu" vel mmafighter "bede walczyl na kazdej gali famemma, normalnie wkrecilem sie w walki i chce to robic dalej"... pojechal z Roksa na "6 ale to #!$%@? szesciodniowe wczasy" do Bulgarii! Czaisz!? Bulgarii o tak o normalnie od buta, na szesc dni!

Gdzie Bulgaria to symbol bogactwa wakacyjnego zatrzymal sie wraz z jakoscia gdzies w latach 80tych. Gdzie na wczasy jada Ukraincy jako tani kurort. Gdzie hotele nie sa remontowane od 30 lat. A jedzenie w restauracjach serwuje kelnerzy 50lat+. Lokietnik wraz z
  • Odpowiedz