Wpis z mikrobloga

U krasuckiego już taka bieda, że musi z roksiarą jechać do Zakopanego na wczasy xD Ze wszystkich miejsc na świcie (no dobra, w Europie) musiał wybrać stolicę gorloskich żydów xD To ja już bym wolał siedzieć na dupie w domu, niż co chwila słuchać żydowskich nawołań do kupna oscypków z plastiku kupionych w biedronce. Widać, 20k z FAME 2 #!$%@?ł na hazard i spłacanie kredytu. Do zakopanego, ja #!$%@? jaki wstyd
https://www.youtube.com/watch?v=GO3eKSJMvOE
#rafonix #danielmagical #patostreamy
  • 27
@kuba-lewandowski123432: Pokazuje to PUBLICZNIE, więc niech się liczy z opiniami. Kreuje się na takiego krezusa i bogacza, a pojechał do najbardziej komercyjnej szmiry w Polsce, do tego laska którą zwyzywał od #!$%@? z roksy, zdradzał i nie szanował do niego wróciła nty raz. Jak Ci się nie podobają wysrywy przegrywów, to co ty robisz na stronie ze śmiesznymi obrazkami i przegrywami?
@PZt37: Też tego nie rozumiem. Marlenka to ok, miała codzienne sparingi z Prezesem, ale Nosaczita i Roksa to co mają od Krasuli i Dany? Grubas ma kupę hajsu, ale nigdzie z tym kulasem nie pojedzie, a Krasucki? #!$%@? zakopane? Ja bym wolał jechać na jakąś wieś ukraińską, niż do krainy żydostwa górskiego
@kuba-lewandowski123432: No popatrz, pół świata się podnieca fryzurą jakiejś tam księżnej angielskiej podczas jej porodu, a ja nie mogę się śmiać, że pseudo bogacz pojechał na takie zadupie komercyjne, bo brak mu hajsu na normalne wczasy