Wpis z mikrobloga

Dirty 30's - Naprawdę świetny "finisher" dla tricepsa. Pozwala napompować bardzo fajne volume, i nawet jeżeli bolą was łokcie (macie je słabe) i nie możecie wykonywać typowych uginań na triceps ze sztangą. Tutaj spokojnie dacie radę przez to że ciężar jest stosunkowo niski. Polecam pod sam koniec treningu, po ciężkich ruchach na triceps wrzucić właśnie 2-4 serie tego ćwiczonka.

W opisie filmiku macie dokładny poradnik jak robić to ćwiczenie :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Dirty 30's - Naprawdę świetny "finisher" dla tricepsa. Pozwala napompow...
  • 23
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: @DywanTv: @Polkopsky:

No ja mam to szczęście, że u mnie na siłowni jak zapomnę słuchawek to zazwyczaj leci coś w stylu AC/DC, ale często są też jakieś popowe gówna xd, ale ostatnio to był hit bo leciały polskie, klasyczne rapowe kawałki w stylu Jestem Bogiem albo HWDP tylko, że z wyciszonym podkładem głosowym xD
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Ja robiłem tylko część 1 i 3. Co do 2, to nie za bardzo widzę przełożenie akurat na triceps, ale skoro polecasz, to spróbuję:

2nd is the pullover for 10 reps. When executing this portion of the exercise it's important that you keep the bar as close to your face as possible. Keep your elbows in and and focus on pulling with your triceps.
  • Odpowiedz
Ja robiłem tylko część 1 i 3. Co do 2, to nie za bardzo widzę przełożenie akurat na triceps, ale skoro polecasz, to spróbuję:


@piotrb: Bardzo ważne jest aby w tym pullover, trzymać sztange bardzo blisko głowy cały czas, i myśleć o tricepsie. Ja zdecydowanie go wtedy czuję.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Wypróbowane z nr2, faktycznie czuć rozciągnięcie tricepsa. Przy czym na początku ciężar dałem za duży i za głęboko z jednej i drugiej strony robiłem (co widzę dopiero po obejrzeniu filmu po raz kolejny).
  • Odpowiedz