Wpis z mikrobloga

Jutro jadę zabrać dziewczynę poznaną przez Tindera na jej wypad życia :3
Dziewczyna z twarzy i wyglądu mocne 8-9/10, młodsza ode mnie o 6 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°), pierwszy raz wychodzi gdziekolwiek z facetem poznanym przez internet, wcześniej nie miała odwagi, na tinderze też nie bywa, a po poznaniu mnie i kilku telefonach usunęła konto xd Wg tego co udało mi się ustalić, totalnie szara myszka, która podczas samej rozmowy ze mną przez telefon ma niesamowicie stremowany, czasem łamiący się ale słodki głos (ʘʘ) Zapatrzona w książki.

Kolacja na mieście w dobrej restauracji, wino, muzyka, tego wieczoru będę #!$%@? romantykiem () A po wszystkim grzecznie odwiozę ją do domu bez żadnej presji.

#rozowepaski #tinder
  • 67
pierwszy raz wychodzi gdziekolwiek z facetem poznanym przez internet,


@JBFC xD można by jeszcze uwierzyć jak ma 14 lat. Choć mam, że jednak ma więcej.
@drzuo: @JBFC: xD chłopie, nie ma szarych myszek, też z takimi się spotykałem, kasowały konta i co się okazywało, wracały tam. To są przebiegłe lisice, nigdy im nie ufaj bo przegrałeś. Nawet grzeczne ułożone katoliczki chodzące co tydzień do kościółka to wyrachowane maszyny, one wiedzą co nas kręci ;P