Wpis z mikrobloga

Jutro jadę zabrać dziewczynę poznaną przez Tindera na jej wypad życia :3
Dziewczyna z twarzy i wyglądu mocne 8-9/10, młodsza ode mnie o 6 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°), pierwszy raz wychodzi gdziekolwiek z facetem poznanym przez internet, wcześniej nie miała odwagi, na tinderze też nie bywa, a po poznaniu mnie i kilku telefonach usunęła konto xd Wg tego co udało mi się ustalić, totalnie szara myszka, która podczas samej rozmowy ze mną przez telefon ma niesamowicie stremowany, czasem łamiący się ale słodki głos (ʘʘ) Zapatrzona w książki.

Kolacja na mieście w dobrej restauracji, wino, muzyka, tego wieczoru będę #!$%@? romantykiem () A po wszystkim grzecznie odwiozę ją do domu bez żadnej presji.

#rozowepaski #tinder
  • 67
@JBFC: #!$%@? na nią kupę kasy, ona pójdzie najedzona do domu, stwierdzi, że jesteś nudziarzem i więcej się do ciebie nie odezwie, za kilka tygodni znowu ją znajdziesz na tinderze, ale już nie będzie chciała z tobą rozmawiać, a ty będziesz pisał na wykupie, że p0lki to #!$%@?. Też chyba nigdy wcześniej na randce nie byłeś co?
@bonus: nawet jeśli będzie 5-6, to będzie miło. Spotykałem się i z szóstkami i mam dzięki temu kilka naprawdę fajnych koleżanek, mimo że nie lądowaliśmy w łóżku

@malykopareczek: nie stwierdzi, bo nie jestem nudziarzem ;) Mam za sobą nie jedno Tinderowe spotkanie(kilkanaście?), wiem jak to działa, a Tobie idzie dobrze mierzenie innych swoją miarą. Myślałem, czy nie kasować takich tandetnych komentarzy, ale czemu, pisz, wyładowuj swoje frustracje wykopowa stereotypowa stulejo
nie wiem, mi to nie sprawia problemu żeby podjechać po dziewczynę i zabrać ją na kolacje czy do kina. Może staroświecki jestem, ale nie wiem co w tym złego.


@JBFC: też mnie to dziwi, że jest taki niesmak jak ktoś mówi, że za kogoś zapłaci czy zrobić coś dodatkowego, bo musi być 50/50 i kuniec kropka nie można się wychylić. Jak ktoś chce no to jego sprawa. Chociaż babcia to zawsze
@JBFC: Fejk.. w sensie ta dziewczyna.. Jeżeli liczysz na seks to spoko, ale do związku mega ostrożnie bym podchodził.
Też miałem sytuacje że laska po poznaniu mnie kasowała konto na tinder i w ogóle już cała podjarana.

Widać, ze sam już jesteś podjarany BŁĄD. Poza tym też za dużo inwestujesz w tą relacje skoro na pierwszą randkę planujesz coś jakbyście ze sobą byli już jakiś czas.
@JBFC: Nie przejmuj się frustratami z wykopu. Oni zarabiając mało kasy liczą każdy grosz więc traktują randki jak inwestycje o małym prawdopodobieństwie zwrotu gdzie wszystkie koszta 50/50 a najlepiej to jakby laska sama opłaciła wyjście tak zostając w swoim kółku #!$%@?.
Z fartem na randce i dobre plany masz dla szarej myszki :)
@JBFC ale wiesz że ci druga dziewczyna na tinderze twierdzi że jest tam tylko żeby pogadać/koleżanka jej go założyła/jesteś jej pierwszą parą/ z reguły nie umawia się tak szybko na randkę

Po prostu później napisz jak było ja obiecuję że nie będę z ciebie szydził, każdy z nas kiedyś przestawał myśleć logicznie ze względu na jakąś dziewczynę