Wpis z mikrobloga

Jutro jadę zabrać dziewczynę poznaną przez Tindera na jej wypad życia :3
Dziewczyna z twarzy i wyglądu mocne 8-9/10, młodsza ode mnie o 6 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°), pierwszy raz wychodzi gdziekolwiek z facetem poznanym przez internet, wcześniej nie miała odwagi, na tinderze też nie bywa, a po poznaniu mnie i kilku telefonach usunęła konto xd Wg tego co udało mi się ustalić, totalnie szara myszka, która podczas samej rozmowy ze mną przez telefon ma niesamowicie stremowany, czasem łamiący się ale słodki głos (ʘʘ) Zapatrzona w książki.

Kolacja na mieście w dobrej restauracji, wino, muzyka, tego wieczoru będę #!$%@? romantykiem () A po wszystkim grzecznie odwiozę ją do domu bez żadnej presji.

#rozowepaski #tinder
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JBFC: Jakbym czytał o sobie xD. Tyle ze poznalismy się na Badoo, jest młodsza o 5 lat, w dodatku jest pielęgniarką ;). Usunęła konto jeszcze tego samego dnia w którym je załorzyła. Chyba miała chwilę kryzysu. Cieszę się, że tego dnia byłem dostępny na komputerze. Za dwa dni miną dwa lata naszego związku. Mamy już własne mieszkanie. Jest niewątpliwię najlepszą rzeczą, która spotkała mnie w życiu. Po paru okropnych związkach myślałem,