Wpis z mikrobloga

Jutro jadę zabrać dziewczynę poznaną przez Tindera na jej wypad życia :3
Dziewczyna z twarzy i wyglądu mocne 8-9/10, młodsza ode mnie o 6 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°), pierwszy raz wychodzi gdziekolwiek z facetem poznanym przez internet, wcześniej nie miała odwagi, na tinderze też nie bywa, a po poznaniu mnie i kilku telefonach usunęła konto xd Wg tego co udało mi się ustalić, totalnie szara myszka, która podczas samej rozmowy ze mną przez telefon ma niesamowicie stremowany, czasem łamiący się ale słodki głos (ʘʘ) Zapatrzona w książki.

Kolacja na mieście w dobrej restauracji, wino, muzyka, tego wieczoru będę #!$%@? romantykiem () A po wszystkim grzecznie odwiozę ją do domu bez żadnej presji.

#rozowepaski #tinder
  • 67
  • Odpowiedz
@JBFC: będziesz romantykiem, czyli na codzień nie jesteś, czyli na start będziesz udawał kogoś kim nie jesteś...oby na 1 randkę się skończyło.
  • Odpowiedz
@MikelThief: nie mam powodu by nie wierzyć, tym bardziej że ona nie daje powodu by jej nie wierzyć. Przekonamy się, ja z natury jestem ufny.

@tyrytyty: kolega odkrywa na czym polega świat widzę. Tak, od dawien dawna ci z penisami zapraszają te z #!$%@? na randki, kolacje, czasem o nie powalczą. I co najlepsze obu stronom sprawia to przyjemność.

@wojna: nie udaję ;) Na co dzień może nie otwieram
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@JBFC:

I co najlepsze obu stronom sprawia to przyjemność.

No właśnie nie wiem, od kiedy zdałem sobie sprawę że to jest głupie i facet nic na sponsorowaniu takich spotkań nie zyskuje to nie dość że jestem bardziej stabilny emocjonalnie bo nie autobrandzluję się tym że L O C H A na mnie leci to przez większą pewność siebie mam przez to większe branie i jak widzę spermiarzy zachowujących się tak jak
  • Odpowiedz
@tyrytyty: nie wiem, mi to nie sprawia problemu żeby podjechać po dziewczynę i zabrać ją na kolacje czy do kina. Może staroświecki jestem, ale nie wiem co w tym złego. Co innego jak dziewczyna czuje hajs i próbuje lecieć w ewidentny sponsoring(miałem już takie sytuacje, czułem, że próbuje mnie naciągać to ją zlałem), wtedy to już jest patologia. Ale z innej strony, żeby nie było jedna z dziewczyn z którą się
  • Odpowiedz
@KarPaKo: spacer/netflix/kino/wypad do knajpy/kolejna kolacja/cokolwiek. Świat jest duży, nie zawsze musi być pompa żeby była pompa
  • Odpowiedz
@JBFC: stary powodzenia, pewnie na żywo będzie 5-6/10 ale udanej zabawy! Większość lasek tam mocno kłamie a jeśli ty okłamujesz się, że laska jest 8-9/10 i nigdy nikogo nie miała, i akurat ty się natrafiłeś to wiesz xD
  • Odpowiedz