Wpis z mikrobloga

co mi jest, od wczoraj jakoś nie umiem wyprostować środkowych palców, mocno boli kiedy próbuję. Dziś się obudziłem to ból nasilony, plus serdeczne zaczęło też powoli to łapać
#medycyna #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
@Artiz2 #!$%@? no ciężko cię zbadać ale jeżeli dużo spędzasz w pozycji siedzącej, a nie daj Boże jeszcze dużo na czasu spędzasz na telefonie, książkami i do tego niewiele się ruszasz to mogą być to po prostu przykurcze. Rozgrzej sobie cały kark, najlepiej termofor, jak nie masz to długi gorący prysznic żeby rozluźnić mięśnie szyi. Rozciągnąć szyję, jak nie wiesz jak to zapraszam na YouTube. No i oczywiście wizyta u fizjoterapeuty.
  • Odpowiedz
@etutuit: @algorytm7007: żadnego połamania, nagle sie z czymś takim wczoraj obudziłem. Na razie jadę na dyżur do lekarza, zobaczymy co mi powie i czy mnie gdzieś skieruje. Mam 20 lat i się ruszam, boje sie teraz jakiegoś rematoidalnego zapalenia stawów xD
  • Odpowiedz
@algorytm7007: mam chyba cieśnie łokcia, tzn jak leżę na łokciu czy coś palce (z początku opuszki później dalej) mi drętwieją, myślisz że to może być przyczyną? Czy raczej nastawiać się na te RZS? XD
  • Odpowiedz
@algorytm7007: no jak #!$%@? wszystkie objawy się zgadzają, symetrycznie w stawy uderza, po przebudzeniu mocniej jakiś czas, mam już hashimoto przy którym większa szansa na inne autoimmunologiczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz