Wpis z mikrobloga

@The_Pelek: khm khm powtorze: sracie sie o poziom axela jak o te prezenty ktore dostaje XD kwa co za roznica, jak chcesz wiedze zglebiac to sie zapisz do jakiejs szkoly retro czy chj wie czego. to rozrywka jest.

oj nie wiem, skansen za to czesto brzmi jak taki naiwniak bo zwyczajnie mu przez gardlo czesto nie przejdzie co tak naprawde mysli. fakt ze wystepuje twarza a niektorzy nie musza to
  • Odpowiedz
@The_Pelek: zreszta chcesz zobaczyc dzbana? https://www.wykop.pl/wpis/37720959/retrogaming/132471541/#comment-132471541
i tacy wlasnie tu hejtuja tego albo tamtego ¯\_(ツ)_/¯ on do mnie p------i ze switch nie jest dla dzieci bo doom na niego jest XD na snesa tez byl i co z tego?

bedzie mi p-------l za uszami a ja nawet tamtego serio nie napisalem xD raz cos powiesz w sieci a bandy dzbanow beda lazic za toba i cos p-------c o tym co
  • Odpowiedz
@acctim: ja az tak bardzo sie nie sram, ale za duzo szamba widzialem na grupach. No sorry, ale wielu ,,powaznych specjalistow" dalo by bana i zwyzywalo od debili i innych bo wyslales niemiecka platyne, ktora dorwales na straganie w Tajwanie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz