Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem #rozowypasek, waze 130 kg #bekazgrubasow ale tez bym chciala normalnie zyc i spedzic sobie sylwestra z jakims #niebieskipasek w #lublin. swieta czas marzen, chociaz wiem ze to akurat sie nigdy nie spelni.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 21
Ja w 2 miesiące zrzuciłem 15 kg


@FeyNiX: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rob tego. Chudnij zdrowo i STABILNIE. Mowie powaznie. Jezeli te 15 kg to prawda to musisz sie strasznie katowac albo oszukiwac. To daje 7.5kg na miesiac, czyli ok 1.8 kg tygodniowo. To sporo! Nie twierdze ze jest to bajka. Po prostu lepiej tracic mniej a stabilniej. Dobrze jesc i miec dobry humor. Nie bedzie
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam szacunku do grubych ludzi, jeżeli to jest wina ich lenistwa, a nie jakiejś #!$%@? choroby. Większy szacunek mam do bezdomnych niż do osób, które z jedzenia zrobiły sobie misje życiową. Masz tendencje do tycia to idziesz do dietetyka i jesz to co trzeba, wiadomo że będzie trudno, ale pomysł że ludzie mają dużo gorsze choroby i jakoś żyją. Nikt o zdrowych zmysłach nie zwiążę się z kobietą z