Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jednej rzeczy xD czy wykopki serio nie wiedzą, że dziewczyny są mocno perwersyjne i im się chce bzykać nawet bardziej niż facetom? Każdy który miał w życiu parę kobiet dobrze o tym wie. ZAJEBIŚCIE dziwna rzecz, że laski umawiają się z pewnym siebie przystojnym kolesiem, nawet tylko w celu przygodnego seksu. Gosc się nie stawi, laska sobie pomyśli ' no trudno pewnie jakiś stulejarz się podszywa ' i pójdzie sobie dalej rozmawiać z innymi których ma pewnie dziesiątki, bo UWAGA jest pewnie atrakcyjna kobietą i zapewne ma to w dupie xD

I niech ktos jeszcze napisze coś w stylu: klucz który otwiera wiele zamków to dobry klucz ale zamek który a weź zamknij #!$%@? xD

I nie, nie bialorycerzuje tylko serio zastanawiam się z czego taka wielka afera przez to

#stulejacontent #klaudiusz #tinder #bekazpodludzi
  • 20
@naganiaczherculesa: Wyobraź sobie, że od nastoletniego wieku jesteś odrzucany przez kobiety z powodu wyglądu (nie mówię o zaniedbaniu) mając przy tym w porządku charakter potwierdzony np dużą ilością dobrych znajomych z obu płci. Cały czas wpadasz we friendzone niezależnie od charakteru dziewczyny jej inteligencji i środowiska w jakim się obraca. Po czym widzisz jak one się patrzą na chadów i szybko wchodzą z nimi w związki. Zauważyłem, że ładne kobiety są
@Roman_Polanski: Nie opisywałem w 100% siebie, tylko podałem przejaskrawiony przykład. Zgadzam się z tym co mówisz i moim zdaniem występuje to głównie w młodym wieku, kiedy doświadczenie życiowe jest jeszcze niewielkie.
@naganiaczherculesa: ale wiesz, jeżeli takie laski są tępe i lecą na chadow to po co o nie zabiegać? Jest też dużo mniej urodziwych dziewczyn z mega charakterem. Ignoruj tępych ludzi a oni się zajmą sobą

problem nie w tym, problem w tym, ze wspolczesny swiat i dziewczyn mniej urodziwych, powiedzmy 6/10, wytworzyl iluzje tego, ze sa zajebiste i zasluguja na kogos co najmniej 8/10 i juz taki mireczek 6/10 im nie
@Zigfriddo:

Wyobraź sobie, że od nastoletniego wieku jesteś odrzucany przez kobiety z powodu wyglądu (nie mówię o zaniedbaniu) mając przy tym w porządku charakter potwierdzony np dużą ilością dobrych znajomych z obu płci. Cały czas wpadasz we friendzone niezależnie od charakteru dziewczyny jej inteligencji i środowiska w jakim się obraca. Po czym widzisz jak one się patrzą na chadów i szybko wchodzą z nimi w związki. Zauważyłem, że ładne kobiety są
@naganiaczherculesa: nie mówię że tinder to tylko ruchanie xD ale dla wielu osób właśnie do tego służy. Znam pary ktore poznaly sie przez internet np. na badoo, zaadoptuj faceta itp. i maja sie dobrze. Znam tez ludzi ktorzy korzystaja z niego do randkowania (mam na mysli spotkania jednorazowe z jakas osoba niekoniecznie konczace sie w lozku).
Dla niektorych tinder sluzy do seksu dla innych do szukania milosci. Nie istotne jest dla