Wpis z mikrobloga

@Strzelec_Kurpiowski:

Aborcja to wielka strata, stres, sam zabieg też nie jest przyjemny

To może zakazać tego zabiegu? Po co ludzie mają tracić i narażać się na nieprzyjemności?


No tak, chemioterapii też można zakazać, po co ludzie mają narażać się na nieprzyjemności. Rehabilitacji też można zakazać, bo nie jest przyjemna. No i honorowego oddawania krwii, to też nie jest przyjemne. Już nie mówiąc o oddawaniu szpiku...
@Strzelec_Kurpiowski: wiesz co, mogłabym się tutaj wdać w dyskusję, ale już chyba widzę jak odmienne mamy poglądy wydaję mi się, że jesteś jedną z tych osób, które w pewien sposób chcą ograniczyć czyjąś wolność, bo twoje widzimisię jest istotniejsze
jeśli się mylę, to mnie popraw
ale pomijając ten spór o nazewnictwo, to chodzi tu głównie o wybór dla kobiety
wiesz co, mogłabym się tutaj wdać w dyskusję, ale już chyba widzę jak odmienne mamy poglądy wydaję mi się, że jesteś jedną z tych osób, które w pewien sposób chcą ograniczyć czyjąś wolność, bo twoje widzimisię jest istotniejsze

jeśli się nie mylę, to mnie popraw

ale pomijając ten spór o nazewnictwo, to chodzi tu głównie o wybór dla kobiety


@kasialangerak: czy popierasz wolny wybór dla mężczyzn, w sprawie alimentów?

Czy może
@Strzelec_Kurpiowski:ta, można o niej wiele mówić, w różnych kontekstach i przypadkach
tutaj konkretnie dotyczyła możliwości wyboru, co do aborcji
chyba zamierzasz przydłużać tę dyskusję i odchodzić od głównego tematu, co będzie jedynie czasochłonne więc jeśli jesteś przeciwny aborcji, to sobie jej zwyczajnie nie rób - i z tą myślę cię pozostawiam
chyba zamierzasz przydłużać tę dyskusję i odchodzić od głównego tematu, co będzie jedynie czasochłonne więc jeśli jesteś przeciwny aborcji, to sobie jej zwyczajnie nie rób - i z tą myślę cię pozostawiam


@kasialangerak: A jeśli jesteś przeciwna zostawianiu dzieci bez środków do życia, to ich nie zostawiaj, co nie?