Wpis z mikrobloga

@Vatos_Locos: Z tego co się orientuję to po pierwsze karpie są czującymi istotami w przeciwieństwie do zarodków.

Po drugie jest xxi wiek, "skrobie" się tylko w absolutnie wyjątkowych sytuacjach, głównie gdy życie matki jest zagorozne w późnych etapach ciąży.

Po trzecie "popierać aborcje" to mogą tylko bardzo źli ludzie. Ta pani jak i tysiące innych osób popiera wolny wybór, a nie aborcje. Aborcja to wielka strata, stres, sam zabieg też nie
  • Odpowiedz
Teraz czekam na Wielkanoc.Az mi te kurły jajek i kurczaków zabronią.
Wigilia,karpia "niet"...i inne debilizmy.A czy widzieli jaki jest chów tych lub innych ryb? trzody?drobiu?Nie !!!

Co i kto to wymyślił?Ja mam na to wyje...b...ane,niech żrą piasek i powietrze jak im nie pasuje.
  • Odpowiedz
tego co się orientuję, to Lewandowscy chcieli to dziecko, czy to jest tak trudne do pojęcia?


@kasialangerak: a jak matka Madzi nie chciała dziecka, to ta Madzia też stawała się zarodkiem, czy transmutacja dziecka w zarodek już tu nie zachodzi?

Po trzecie "popierać aborcje" to mogą tylko bardzo źli ludzie. Ta pani jak i tysiące innych osób popiera wolny wybór, a nie aborcje


@MinnieMouse0:

To niech poprze też wolny wybór
  • Odpowiedz