Wpis z mikrobloga

Czy was już p-------o z tymi eksperymentami na #tinder? Po co wy to robicie? Nie czaje, żeby tylko zmarnowqc komuś godzine z zycia? No i co tym osiagacie? Jakis wyzszy level w grze? Wy myślicie, ze dzięki temu te laski stwierdza że wolą brzydkich jednak? K---a 90% #niebieskiepaski jakby zobaczylo jakas laske 10/10 na Tinderze to by poleciało z wywalonym jęzorem z chujem w reku. A wyzszy poziom s----------a to jest jak jakis typ zrobil eksperyment spoleczny na wykopie XDDDD no was juz p------o kompletnie, zachowujecie sie jakbyscie wy sami fiutów ciagle nie wysylali do #rozowepaski. Dajcie sobie na wstrzymanie bo to jest upokarzające xD

#gownowpis #takaprawda #przegryw #stulejacontent
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K---a 90% #niebieskiepaski jakby zobaczylo jakas laske 10/10 na Tinderze to by poleciało z wywalonym jęzorem z chujem w reku.


@niemamnicku0: Ehhh zdarzało mi się i z takimi pisać, jednak nigdy nie zniżyłem się do spermiarstwa i jeśli zaczynała jakieś jazdy albo obrażanie to nie ciągnie się wątku. Szkoda czasu. Każdy normalny to ogarnia.
  • Odpowiedz
@krytyk1205: Moim zdaniem tu chodzi tylko i wyłącznie o atencję. W sumie to też jeden z głównych celów trollowania. Sprawa wywołuje negatywne emocje, co powoduje walkę z tym, która daje atencję trollom, którzy utworzyli sobie istną utopię do robienia takich akcji na #przegyw , często wykorzystując niczego nieświadomych ludzi z kompleksami (którzy btw. wierzą we wszystko i dołączają do tej "społeczności"), do wspierania ich działań.
  • Odpowiedz
Po co wy to robicie? Nie czaje, żeby tylko zmarnowqc komuś godzine z zycia? No i co tym osiagacie?


@niemamnicku0: Ta akcja może się podobać bądź nie, ale serio trzeba ci takie rzeczy tłumaczyć? Robią to bo jest to dla nich śmiesznie i dobrze się bawią. Nikt tu nie chce zmieniać świata, ani nikogo wychowywać.
Nie mój humor, ale ludzie różne rzeczy robią dla zabawy..
  • Odpowiedz
@niemamnicku0: Normalne jest to, że laski wolą 10/10, ale jak typ je wyzywał, a one przepraszały i i tak chciały się spotkać to chyba tak średnio? Żeby nie było, sam nie jestem fanem takich "eksperymentów", ale i tak śmieszy mnie zachowanie tych kobiet
  • Odpowiedz