Wpis z mikrobloga

Mircy, chcę w tym roku ze swoim różowym jechać na wakacje, a nigdy nigdzie nie byłem poza cebulandiom. Szukałem jakichś info ale w punktach reklamujo tylko ciapackie kraje, nawet Cejrowskiego pytałem ale On mi tylko chciał koszule sprzedać :| Znacie jakiś fajny kraj w którym :
- dominująca religia to nie Islam,
- dominująca rasa to biała/ żółta,
- nie ma wojny,
- nie jest zimko.
I nie wiem gdzie teraz dać znak zapytania więc go nie napiszę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 77
@snowboarder no Rimini to raczej odpada że tak powiem ( _), a do USA to chyba nie ciekawie z wizami ;>
@ravau raczej szukam jakiegokolwiek pomysłu i potem będę gadał z różowym bo mnie to w sumie działeczka wystarczy, albo jakieś Zakopane - bardziej dla Niej się staram :)
-termin i budżet napisałem wczesniej
- organizacja raczej biuro podróży bo amator
- wyżywienie, nie chcę hotelowego, wolę sam coś
Jak chcesz ciepełko tanio to polecam Maltę, często są cebule na bilety, do tego multum zabytków. Jak ciepełko drożej to Meksyk, Jukatan - bilety drogie ale na miejscu taniocha. Może i nie dominują biali ale czułam się tam bezpiecznie xD, dużo Amerykanów i najpiękniejsza woda ever! Barcelona ładna ale w sezonie to bym się nie wybierała, za dużo ludzi.
@baelVeri Teneryfa, Lanzarote, czy coś w tych okolicach. Wchodzisz na booking.com lub airbnb i klepiesz mieszkanie, hotel czy co tam chcesz. Z biurem podróży naprawdę nie warto, chyba że chcesz tylko do hotelu i poleżeć przy basenie.