Wpis z mikrobloga

oprócz tego buldupią też, że ateiści mają czelność spędzać te dni z rodziną xD a przecież powinni zaszyć się w swoich jaskiniach bo jak można w katolickie święto z rodziną siedzieć

@Walther00: oświeceni ateiści powinni rozdawać swoim katolickim rodzinom kopie "Boga urojonego" Dawkinsa i wyśmiewać wiarę w chrześcijańskie zabobony. Jeśli tak gardzicie religią, to po co w niej uczestniczycie?
oświeceni ateiści powinni rozdawać swoim katolickim rodzinom kopie "Boga urojonego" Dawkinsa


@PolskaPrawica: katolickie zwyczaje są mi obce i nie wciskam innym ludziom wiary lub niewiary

wyśmiewać wiarę w chrześcijańskie zabobony.


Wyśmiewam nie tylko chrześcijańskie. Wyśmiewanie tylko katoli na wykopie zawsze uważałem za wyjątkowo nieuczciwe i próbowałem przeforsować tag #bekazreligii ale mi się nie udało

Jeśli tak gardzicie religią, to po co w niej uczestniczycie?


a rodzina mnie zaprosiła na wspólny obiad
@NaBu1908: #!$%@?ć to że mamy wolne, dla mnie większym debilizmem jest fakt że katole mówią że ateiści powinni być w pracy w dni świąteczne pełna zgoda z tym, dla nie spotkałem jeszcze ani jednego który tak samo krzyczy głośno że od ateistów podatków na kościół nie powinno się ściągać. To samo dotacje itp.
@Walther00: nie moja wina, że jest wolne ustawowo. Ja bym chętnie te 2 dni + boże ciało + poniedziałek wielkanocny + wszystkich świętych zebrał i zrobił jeden tydzień świętowania, ustawowo wolny. Jako narzędzie podtrzymywania więzi między rodzinami, żeby ludzie pospędzali razem czas, mogli zjechać z kraju i zagranicy. Jako termin dałbym tydzień w okolicy przesilenia letniego, w czerwcu i podróżuje się łatwiej a i sposobów na spędzanie wolnego czasu więcej.