Wpis z mikrobloga

I tak to się żyje na tej wykopowej wsi, każdego dnia wysokojakościowe rozmowy i czytelnicy żądni wiedzy i gotowi na korektę swoich poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A nie, to działa trochę inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Widzisz plusa, dajesz plusa, widzisz minusa, dajesz minusa, a poza tym wszyscy wiedzą, że GWno to zło, na #!$%@? drążyć temat ¯\_(ツ)_/¯.


#wykop #4konserwy #neuropa #media #gw #wyborcza #bekazprawakow
eoneon - I tak to się żyje na tej wykopowej wsi, każdego dnia wysokojakościowe rozmow...

źródło: comment_7MOgp3khGEMmuajWBcMZ196PO7tFQEJK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
GWno to zło


@eoneon: no, przebieranie swoich "pracowników" za murzynów to na pewno dobro w #!$%@? xDDD I jeszcze do tego pokaz obiektywizmu/rzetelności "dziennikarskiej" XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@eoneon: Gdzieś kiedyś czytałem że granica poniżej której nie da się czytać ze zrozumieniem to IQ 85. Ludzi z niższym IQ jest całkiem sporo, np. pan Robert.
  • Odpowiedz
no, przebieranie swoich "pracowników" za murzynów to na pewno dobro w #!$%@? xDDD I jeszcze do tego pokaz obiektywizmu/rzetelności "dziennikarskiej" XDDDDDDDD


@ZeromNesse: OK, GW Ci podpadła akcją z Hugo Baderem, Bader jest "trochę" dziwny nie od dziś, a redaktorzy nie wykazali się RiGCZem publikując to. Ale czy to jest powód, żeby plusować wszystko co złe o GW bez weryfikacji, a nawet - jak ludzie ze screena - jeśli pokazano, to nieprawda
  • Odpowiedz
@Czokolad: ale że niby co, to był może „jednostkowy” wybryk redakcji? Nigdy nie posługiwali się obrzydliwą manipulacją? Szalbierstwo dziennikarskie z wywiadem z Morawieckim, manipulacja zdjęciami podczas uroczystości na Cmentarzu Wojskowym, afera dywanowa, oskarżanie zmarłego Kaczyńskiego o wywieranie nacisków w sprawie Komendy, itd. Gdybym miał więcej czasu to pewnie książkę bym napisał na temat rzetelności i obiektywności pracowników redakcji GazWybu.
  • Odpowiedz
@eoneon: GazWyb podpadła mi nie tylko akcją z Baderem - nie myślisz chyba, że na podstawie jednorazowego incydentu (ha ha) rzucałbym gromami, prawda? Uważam, że twórczość GW jest pozbawiona jakiegokolwiek RiGCZu. Wielokrotnie wytykano manipulacje i kłamstwa - powtarzalność działań wskazuje jasno, że tam nikt niczego nie zmienił, że manipulacje są okej i tak hakowanie to wszystko tam kręci. Zaś jeśli chodzi o wiarę w media - mam pewne doświadczenia i nie
  • Odpowiedz
@ZeromNesse: Mam nadzieję, że naprawdę nie wierzysz nikomu, bo z doświadczenia wiem, że wykopowicze jadący po GW najczęściej wykopują RT, nczas, Voice of Europe, itp. aż miło.

Ale oczywiście możesz być chlubnym i rzadkim (1/100) wyjątkiem. W takim układzie się nie czepiam, bo GW jak każde medium nie jest idealna.
  • Odpowiedz
@eoneon: nie zgadzam się z opinią, że po „gazecie“ jeżdżą wyłącznie lub głównie ruskie trolle. Przede wszystkim to GazWyb swoimi działaniami stworzyła sobie adwersarzy - ta cała „niechęć“ nie wzięła się z sufitu albo próżni, jest efektem działań „redakcji“. Osobiście stawiam wyborczą na równi z vofe, rt i inną typową propagandą. Dodatkowo - znam/znałem kilku „dziennikarzy“ GW i wiem od nich co jest pięć ;)
  • Odpowiedz