Wpis z mikrobloga

  • 30
@Bazyliszek636 czasem policja ma nasrane i jak miałem czarne stare e36 to miałem kontrolę na miesiąc - dwa miesiące. Teraz na Reno nie miałem z nimi do czynienia od dwóch lat
  • Odpowiedz
  • 966
@galmok mnie się podoba xD trochę człowiek sobie pożartuje, na starym gracie walnie naklejkę na szybę, pewnie niejeden policjant się uśmiechnął podchodząc a zielonki i inne przykre stwory w komentarzach będą pisać "rak" xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Naturmensch no jakby mnie na palowaniu chwytali to bym tu nie pieprzyl głupot. Zgodnie z twoją logika powinni mi kontrolować stan techniczny a nigdy tego nie robili. Tylko dowód do budy i sprawdzają czy nie kradzione pewnie albo OC
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HenryMorgan: Niby nie ma potrzeby, ale jak będziesz miał dzwona to oświadczenia nie da rady spisać, a wzywanie policji to więcej czasu, zamieszania, papierów, a jak z Tego winy to jeszcze mandat zarobisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@fan_comy: stare auto to plusy :P Dostalem raz 250zl za 30km/h nadmiarowe. Napisalem do strazy miejskiej maile ze biedny jestem bo Golfem 3 jezdze i zrobila sie 100 i chyba 2 pkt karne :D
  • Odpowiedz