Wpis z mikrobloga

Szkoły w USA: szafki, wypasiona stołówka, mecze, cheerleaderki, bale...
Szkoły w Polsce: Ej paczcie mydło jest!!! OOO
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R0el: u mnie w gimnazjum w drzwiach od kibla (w których wysikanie się, a co dopiero wysranie było niemożliwe, bo był non stop okupowany przez palaczy) była #!$%@? dziura po kopniaku jakiegoś sebiksa i przez 3 lata nikt tych drzwi nie wymienił xD
  • Odpowiedz
@R0el: Ja największe jaja pamiętam z podstawówki. Raz się paru gości ścigało na korytarzu, jeden wbiegł do kibla, drugi chciał pobiec za nim i pociągnął za klamkę od sracza. Zrobił to na tyle mocno, że #!$%@?ł całe drzwi z zawiasów :D
Sam też raz przypadkowo #!$%@?łem lipę. Chciałem uchylić okno, bo smród był nie do wytrzymania… i drzwi od okna zwyczajnie zostały mi już w rękach. Parapet był za krótki,
  • Odpowiedz
@R0el: Pamietam jak z kolegami spuszczaliśmy się do takiego pojemnika z mydłem, nikt nie zauważył różnicy bo było to białe mydło w płynie, to byliiii czasy a nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bo p0lacy tak szanowali wspólna własność. P0lak jak zobaczył mydło to nie wie jk się zachować wiec napluje i wyrwie ze ściany dozownik

@martwy_kotek: Skąd wiesz, że to był Polak? Może to był twój rodak?
  • Odpowiedz
@sailor_73: Pamiętam jak kolega kiedyś własny kurek nosił, można było się umyć i napić po WF-ie dzięki temu. Odkręcał wszystkie krany, towarzystwo się myło, potem jak dzwonek to cyk cyk zakręcał i kurek do plecaka.
  • Odpowiedz