Wpis z mikrobloga

Nie przypominam sobie żeby były jakieś większe protesty w stylu KOD/ORP.


@piotr-piotrus: Żartujesz sobie? Blokada Sejmu? Wejście do siedziby Wprost? Marsz "Wolnych Mediów"?

Nawet cały MN był protestem przeciw władzy :)
  • Odpowiedz
Jak na przykład tych, którzy za Gierka jakieś tam protesty w obronie wolności słowa organizowali


@Andreth: Porównujesz nieporównywalne. To zresztą jest charakterystyczne dla współczesnej polskiej polityki - wyolbrzymianie, przesada, dramatyzowanie.
  • Odpowiedz
Nie do końca rozumiem - według Ciebie to było słuszne? No, ktoś protestował - gdzie dziś widzisz tego typu zagrożenia?


@piotr-piotrus: No, chwila. Cały czas twierdziłeś, że protestować wolno z biedy, a reszta to bzdury i mrzonki.

Od razu widać, że masz podwójny standard - inny dla jednej i inny dla drugiej
  • Odpowiedz
Cały czas twierdziłeś, że protestować wolno z biedy, a reszta to bzdury i mrzonki.


@GordonL: Nie że wolno, ale że z tego się biorą poważne protesty. Reszta to takie szczekanie i dawanie głosu w ramch walki politycznej.

Weź ty chłopie przestań ukrywać swoje pisowskie sympatie, serio.


Ależ ja ich nie ukrywam. Ja głosuję na PiS.
  • Odpowiedz
Ależ ja ich nie ukrywam. Ja głosuję na PiS.


@piotr-piotrus: No i to powoduje, że odechciewa mi się z Tobą rozmawiać.

Nie że wolno, ale że z tego się biorą poważne protesty. Reszta to takie szczekanie i dawanie głosu w ramch walki
  • Odpowiedz
Porównujesz nieporównywalne.


@piotr-piotrus: Ponieważ albowiem? (W końcu za Bieruta było gorzej, za sanacji w sumie chyba też, o okupacji niemieckiej już nie mówiąc - o co tym dziwadłom chodziło? Kiełbasa była). Z wczesnym Putinem też "porównuję nieporównywalne"?

Zresztą to chyba oznacza że kraj jest wolny i demokratyczny, skoro każdy kto ma dziurę w dupie może wyjść i
  • Odpowiedz
W wolnym i demokratycznym kraju istnieją niezależne od władzy instytucje kontrolujące ową władzę, uprzejmie informuję. Ot, na przykład Trybunał Konstytucyjny, służby, prokuratura, KRRiT, takie tam...


@Andreth: Istnieją i mają się dobrze.
  • Odpowiedz
Brednie.

TK to wydmuszka obecnie. Wydmuszka pisowskich miernot.

Czy ty masz w ogóle oczy jeszcze?


@GordonL: Czyli PiS przegra kolejne wybory i władza się zmieni, tak? Bo chyba nie twierdzisz że wybory wygrywa ten, który ma TVP (a właściwie to tylko Dziennik TV i TVP Info). :-)

Chyba że po prostu wiesz lepiej jak ludzie mają żyć w swoim kraju i jak go urządzać? A jeśli mają inne zdanie, to
  • Odpowiedz
Czyli PiS przegra kolejne wybory i władza się zmieni, tak? Bo chyba nie twierdzisz że wybory wygrywa ten, który ma TVP (a właściwie to tylko Dziennik TV i TVP Info). :-)

Chyba że po prostu wiesz lepiej jak ludzie mają żyć w swoim kraju i jak go urządzać? A jeśli mają inne zdanie, to tym gorzej dla nich.


@piotr-piotrus: To nei ludzie urządzają ten kraj, a polityczne krowy PiSu.
  • Odpowiedz
Zostali stworzeni z ogromnych pokładów głupoty i korupcji :)


@GordonL: No.. I ten tekst już się ładnie wpisuje w agresywny, ale normalny w polskich warunkach, ideologiczny konflikt polityczno-wyborczy. Nic nowego - "ja jestem mądry i inteligentny, a ta druga strona to same durnie i złodzieje".
  • Odpowiedz
Mam gdzie PO, ale to co wyrabia PiS jest popisem głupoty. Jak ktoś tego nie widzi, to po prostu nie różni się wiele od Suskiego.


@GordonL: Zapytam inaczej - zadajesz sobie czasami trud, żeby przeczytać co ma do powiedzenia druga strona? Kiedy ostatnio miałeś w ręku jakiś tygodnik społeczno-polityczny z drugiej strony, w którym można przeczytać dłuższe opinie na temat bieżących wydarzeń? Ot np. "Do Rzeczy"?

Miałeś jakoś ostatnio w
  • Odpowiedz
Zapytam inaczej - zadajesz sobie czasami trud, żeby przeczytać co ma do powiedzenia druga strona?


@piotr-piotrus: Oczywiście.
Mam przyjaciół-członków PiS. Na szczęście oni widzą, że to co wyprawiają to kompromitacja.

Wbrew Twoim upartym stwierdzeniom spór nie
  • Odpowiedz