Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: Nazwałbym to "sarkazm". Poza tym emerytury będą rewaloryzowane w tym roku. Dodatkowo w wyniku neoliberalnych pomysłów na "uealastycznianie" tynku pracy za 10/20 lat wszyscy będziemy mieli problem z ludźmi który wejdą wiek emerytalny bez grosza przy duszy.
Skończy się to m.in. skokowym wzrostem przestępczości i bezdomności.
  • Odpowiedz
  • 17
@Kielek96 jak najbardziej, to z grupy propis i ten pan ma aktywność na profili od kilku lat w tym wiele zdjęć z rodziną gdzie rodzina to komentuje.

Tak, tacy ludzie istnieją.
  • Odpowiedz
jak najbardziej, to z grupy propis i ten pan ma aktywność na profili od kilku lat w tym wiele zdjęć z rodziną gdzie rodzina to komentuje.

Tak, tacy ludzie istnieją.


@JAI2L9LAD: @Kielek96: Czym to się różni od ideologii "walczących o wolność" z kręgów KOD i Obywateli RP? Znakiem tej ideologii? Tylko tym.
  • Odpowiedz
nie wiem, może tym że nie widziałem by ktoś z Kodu lub Obywateli RP tak pisał.


@JAI2L9LAD: Piszą o "walce o wolność". I o tym że "totalitarzym i zamordyzm", "upadek demokracji". Równie enigmatyczne pojęcia, takie samo życzeniowe myślenie i oderwane od rzeczywistości. Skrzywienie ideologiczne. Zamiast się zająć tym co naprawdę ważne - zajmują się głupotami. Ten sam typ ludzi - tyle że wyznających różne ideologie.
  • Odpowiedz
  • 15
@piotr-piotrus czyli twierdzisz, że

- walka o wolność różnych grup społecznych
- gwałt na demokracji poprzez zrobienie z konstytucji nic nie znaczącego dokumentu
- a jak nazwiesz to, że rząd decyduje o tym kiedy możesz robić zakupy albo decyduje kilka dni przed że któryś dzień w roku będziesz miał wolny, mimo że nie chcesz?

Jeśli uważasz że to jest równe temu co wyżej wstawiłem i że to nie jest ważne to
  • Odpowiedz
@piotr-piotrus: Pod rozwagę:
Ile znasz przykładów dziennikarzy, polityków i zwykłych obywateli Korei Północnej piszących o :

"walce o wolność". I o tym że "totalitarzym i zamordyzm", "upadek demokracji".


Następnie odpowiedz na pytanie: kiedy (jeśli zmiany idą w złym kierunku) jest czas na mówienie
  • Odpowiedz
- walka o wolność różnych grup społecznych

- gwałt na demokracji poprzez zrobienie z konstytucji nic nie znaczącego dokumentu

- a jak nazwiesz to, że rząd decyduje o tym kiedy możesz robić zakupy albo decyduje kilka dni przed że któryś dzień w roku będziesz miał wolny, mimo że nie chcesz?

Jeśli uważasz że to jest równe temu co wyżej wstawiłem i że to nie jest ważne to powinieneś zastanowić się nad tym
  • Odpowiedz
Ile znasz przykładów dziennikarzy, polityków i zwykłych obywateli Korei Północnej piszących o :


@Jakis_ja: Idź, dziecko, skąd przyszłeś. Wróć do mamusi. Powoływanie się na Koreę Północną świadczy o mleku pod nosem i głębokiej nieznajomości rzeczywistości. Tak polskiej, jak i tej w Koreii.
  • Odpowiedz
  • 8
@piotr-piotrus

Porównaj trzy postulaty warte protestowania oraz walki o nie z tym, że ktoś pisze haki to PiS jest potężny mimo że ma małą rentę.

Gratuluję. Twierdzisz, że to taka sama postawa, twierdzisz że to bzdury. Hmm ładny masz kodeks moralny.
  • Odpowiedz
Jajeczek brakuje na odpowiedź na pytanie, że aż trzeba było pociągnąć wycieczką osobistą? :)


@Jakis_ja: Nie rozmawiam z nikim kto wyciąga tego typu idiotyczny argument. Przywoływanie stalinowskiego reżimu w jakiejkolwiek dyskusji na temat jakiegokolwiek wolnego kraju jest żenującym, chamskim nadużyciem. Albo piszący ma braki w wykształceniu, albo jest złośliwą mendą.
  • Odpowiedz