Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arek4444: no tak jak w matrixie było pokazane ludzie żyjący przy jądrze mieli lekko brązowy kolor skóry, zwykle mulaci - częsty motyw w filmach sci-fi który miałby sugerować że w końcu ludzkie rasy całkowicie się zmieszają i zostanie jedna rasa
  • Odpowiedz
@arek4444 oprócz oczywistego cuck fetyszu masz rację. Kobiety stosunkowo nagle zyskały ogromną możliwość wyboru. Rewolucja jeśli chodzi o stosunki damsko-męskie. Nie wiem jak się społeczeństwo do tego dostosuje.
  • Odpowiedz
@Another_One: Dostosuje się w sposób w jaki napisałem to w moim tekście. Biali mężczyźni uświadomią sobie , że najważniejsze to zrodzenie potomstwa o jak najwyższej wartości genetycznej. Wartość tą będzie miało dziecko białej matki spłodzone przez czarnego mężczyzne.
To trochę jak u lwów. Tam jest jeden samiec który posuwa wszystkie samiczki a inne samce czuwają nad bezpieczeństwem potomostwa alphy. U nas też będzie tak że prawo do rozmnożenia będzie miał
  • Odpowiedz
@arek4444 Zdaje mi się, że po prostu trollujesz, próbując zrobić z tego problem rasowy co jest już zupełnie idiotyczne, najlepsze samce ludzi nie są przewazajco jednej rasy.
U zwierząt może to i działa, w końcu tysiące lat ewolucji. Tutaj mamy zmiany na przestrzeni dziesiątek lat czyli mgnienie oka.
Więc jeśli sfrustrowanych mężczyzn będzie zbyt wiele nie skończy się to dobrze. Dla kobiet też nie jest to dobra sytuacja, jasne będzie zadowolona
  • Odpowiedz
@Another_One:
Sorry , ty chyba z moich wpisów przeczytałeś nie więcej niż 2 zdania.

jasne będzie zadowolona przez chwilę z gigachadem ale co potem? Samotne macierzyństwo? Aborcja? Nawet betabankomat nie zawsze zapewni szczęście


Jeden m----n , dwie kobiety , szóstka dzieci i dwóch beciaków dbających o potrzeby dzieci , traktujących je jak własne. Czego ty tu nie rozumiesz? I gdzie ty tu widzisz skrzywdzoną matkę i wychowywanie bez Ojca?
  • Odpowiedz
@arek4444 xd
Bajdurzysz.
Serio myślisz, że ten twój koniecznie m----n będzie chciał być z jedną laską skoro ma łatwy dostęp do wielu innych lasek?
Serio myślisz, że kobieta nie będzie chciała więcej "murzynów"?
Serio myślisz, że znajdzie się tyle grzecznych beciaków?

Masz jakieś dziwne fantazje na temat swojego idealnego świata fetyszu, ale ja mówię o realnym świecie, sorry.
  • Odpowiedz
@Another_One:

Ehh...

Serio myślisz, że ten twój koniecznie m----n będzie chciał być z jedną laską skoro ma łatwy dostęp do wielu innych lasek?

Jeden m----n , dwie kobiety , szóstka dzieci i dwóch beciaków dbających o potrzeby dzieci , traktujących je jak własne. Czego ty tu
  • Odpowiedz
@arek4444 dokładnie, czyli m----n sobie rucha i zostawia, kobieta zraniona, beciak pilnuje z batem (przy okazji pewnie wyladowuje frustracje), nie no, stabilny system idealny.
Innymi słowy nierealna, totalitarna i c-----a wizja przyszłości w stylu fatyszu białego cucka.
Chyba ta rozmowa nie ma sensu, bo zanim będziesz miał szansę zrealizować swoją przyszłość idealną ludzkość musi poradzić sobie z realnymi problemami po drodze.
  • Odpowiedz
@arek4444 co.
Może I prawda, ale chada to nie obchodzi i rucha sobie dalej, zostawiając kobiety bez pytania czy chce może być siódmą żoną.
Twój idealny system wymaga totalitaryzmu, wymaga aby z mężczyzn wykształciły się wyspecjalizowane kasty jak mrówki pogodzone z losem i porządkiem mrowiska. Twój idealny system to tylko twoja fantazja seksualna, sorry.
  • Odpowiedz
@Another_One: Cooo?
Przecież już dzisiaj wykształciły się "wyspecjalizowane kasty jak mrówki pogodzone z losem i porządkiem mrowiska". Bo czym innym są przegrywy i stuleje separowane od samic przeznaczone jedynie do najprostszych prac za miskę ryżu?

Wystarczyło by tylko do ich życia dodać aspekt opieki nad czyimiś gówniakami. Dla nich było by to nawet dobre bo nie byli by już sami jak palec.
  • Odpowiedz
@arek4444 przegrywy są nieszczęśliwe i sfrustrowane. Sam jestem więc wiem. Nie ma pogodzenia z losem, jest ciągła chęć buntu albo rezygnacja. Nie ma poczucia połączenia ze społeczeństwem.
Mrowisko oparte na pracy mrówek które nie czują się częścią mrowiska, nienawidzą jego zasad i porządku i nienawidzą królowej, albo są zrezygnowane i robią tylko minimum dla swojego i tylko swojego przeżycia, serio brzmi dobrze?
  • Odpowiedz