Wpis z mikrobloga

Mirki, rozglądam się za mieszkaniem dla pary. Tuż obok obecnego wynajmowanego mieszkania powstaje nowa inwestycja i mają promocyjnie kilka lokali. Jesteśmy z różową zainteresowani :) Spać możemy w salonie - to nam nie przeszkadza (dzieci brak), ale chcemy mieć sporo miejsca na przechowywanie. Metraż nawet większy niż szukaliśmy

I tu pytanie: gdzie umieścilibyście szafy? My myśleliśmy o holu i korytarzu, bo jest sporo miejsca. Jeśli jednak macie jakieś inne pomysły na aranżację to dajcie znać. Wykańczać będziemy sami. No i co w ogóle sądzicie o mieszkanku? Oryginalne, ale przez to ciekawe :) W dodatku jasne i ustawne.

Dzięki za wszelaką pomoc!

#architektura #remontujzwykopem #mieszkanie
wojtas_mks - Mirki, rozglądam się za mieszkaniem dla pary. Tuż obok obecnego wynajmow...

źródło: comment_0sNQPovDsXLVc9UGSj2jM3yc0fOE75cP.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oryginalne, ale przez to ciekawe :) W dodatku jasne i ustawne.

@wojtas_mks: Nawet się uśmiechnąłem kącikiem ust.

Umowa wstępna już podpisana, także pytam raczej o wykończenie

Gdyby umowa wstępna była podpisana (nie ma w ogóle czegoś takiego, jest umowa przedwstępna) to na stronie inwestycji mieszkanie byłoby zarezerwowane z taką adnotacją jak tutaj, a tymczasem to wysłane przez Ciebie nadal jest dostępne także można się rozejść ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Aerin: @wojtas_mks: patrzyłem na projekt z niedowierzaniem ale jak zobaczyłem, że faktycznie tam są 2 takie mieszkania po 400 000 zł to prawie spadłem z krzesła.... ktoś kto to projektował powinien stracić dyplom.
  • Odpowiedz