Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam o wplywach z praw telewizynych, dnia meczowego i zastanawiam sie jak #!$%@? mozna tak zarzadzac klubem zeby doprowadzic do takiego zadluzenia. Ani rozbudowanej i drogiej kadry nie ma, ostatni transfer gotowkowy to Brlek i Lis za ktorego nawet jeszcze nie zaplacili. Jak #!$%@? mozna byc tak nieudolnym jak Sarapata i spolka?

No i tak dochodze do wniosku, a #!$%@? sie znam. Nikt powazny w to nie wejdzie, bo jak zrobi research i wyjdize mu, że przykładowo z dnia meczowego może mieć - strzelam - milion zysku, a wystarczy jedna decyzja ktora sie nie spodoba miłośnikom klubu z C (np. zakaz palenia flag) i leci bojkot. Zyski z dnia meczowego spadają o 50%.
No #!$%@? nigdy nie bede mial problemu zeby w ogole rozwazac zakup klubu, ale za nic w polsce bym w to nie wszedl XDD
#wislakrakow
  • 12
@virus_scorpion: strzelam, bardziej chodzi mi o sam fakt zalozenia sobie w budzecie jakiejs okreslone kwoty ktora #!$%@? strzeli tylko przez to, ze jakas decyzja nie spodoba sie trybunom i automatycznie jako wlasciciel jestes w dupie
@rahuza123: tam sporo miasto dowaliło, chcieli mieć spłacony stadion przed meczem, bez wiedzy jaka będzie frekwencja, od tego momentu zaczął się zjazd finansowy no i pewien reportaż telewizyjny, który być może mówił prawdę, być może nie, ale poszło na całą Polskę i świat, potencjalni sponsorzy, dzięki Jadczakowi, czyt jak mu tam się wycofali, czyli pan dziennikarz może sobie wpisać w cv - grabarz Wisły
@nightrain: Co do tego ma forma drużyny jeśli w klubie jest patologia. To TS podpisał idiotyczną umowę o wynajem zamiast wynieść się do tanich Gliwic tym bardziej, że szły wybory i to mogła być niezła karta przetargowa, bo wątpię aby Majchrowski chciał zostać z pustym gigantem. Do walki z dziennikarzem pozostają obiecane pozwy, które ostatecznie jak mi wiadomo nie trafiły tam gdzie miały.
@Kozajsza: nieudacznicy, no jak TS przejęło po firmie od krzesełek, czy typowi z rowerem, był taki optymizm, ale że TS nie jest w stanie utrzymać SA w ekstraklasie też było wiadome od początku, potem zaczęto rzucać kłody pod nogi, najpierw maile ojca jakiegoś bojówkarza do Bragiela, później reportaż TVN który odstraszył już wszystkich pozostałych, czy bandycie to nie wiem, nikt nie siedzi, sąd nikogo nie skazał, to że bandyci to właśnie