Wpis z mikrobloga

@Unik4t: A po co w ogóle projektować samochody, żeby były ładne, przecież Ładą też dojedziesz. Kwestia estetyki, komuś się to podoba to kupuje i więcej nie ma sensu o tym gadać. Nie wszystko we wszystkim musi być funkcjonalne. Mam taką zajebistą kurtkę w której trzy kieszonki są udawane - po prostu suwak. A mi się podoba i co mi zrobisz ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@oiio: no rozumiem to z Twojej perspektywy ale uważam to za smutny fakt, tak samo jak dodawanie głośników niskotonowych w układy wydechowe by samochód brzmiał lepiej.
Tylko potem nie miej za źle kobietom, że zakładają za dużo makijażu, sztuczne rzęsy, sztuczne piersi, okulary zerówki, czy szkła kontaktowe by zmienić oczy. Przecież to ma tylko wyglądać ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Cała ta srebrna obudówka co chwilę byłaby zakopcona i wyglądała przynajmniej "średnio".


@oiio: to raz, dwa to zderzak jest z tworzywa sztucznego, jeszcze na domiar złego malowanego, ogrzewanie go to średni pomysł

mogliby w sumie nie robić tych sztucznych wydechów, ale takich bajerów wizualnych jest cała masa teraz, za chromowane obramówki okien w Q5 trzeba chyba z tysiaka więcej dorzucić, a korzyść żadna itd.


@DulGukat: jak sie robi samochod premium,
@peszmerd: samochody mają się dobrze prezentować, a dla 95% ludzie współczesne rozwiązanie wygląda dobrze. Pozostałymi 5% nikt się nie przejmuje, bo w większości ich nie stać, a jak stać, to kupią wersję M/RS/AMG, gdzie tłumiki są normalne