Wpis z mikrobloga

Juz dawno nic mi się nie śniło, ale mózg chyba już się napalil na nowe #dragonage bo "widziałem" we śnie kawałek rozgrywki z IV części ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śnił mi się np powrót do znanego z pierwszej części systemu poczatkow, czyli wprowadzenia do historii postaci w zależności od jej rasy czy klasy.

I tak np. "grałem" Avvarem, który według tego co "usłyszałem" był/jest agentem Inkwizycji (niestety nie kojarzę, czy dotyczyło to jego działalności z IV części czy poprzedniej).

Jedyny wątek fabularny jaki mi się śnił to spotkanie naszej postaci z Flemeth pod postacią Asha'Bellanar. Odnosząc się do tego, co stało się z nią w scenie po napisach z DA:I to wróciła dlatego, że w DA II mój Hawke zaniósł jej medalion na wzgórze (chyba Sundermount?), Tam gdzie niedaleko mieszkał klan Merril.

W międzyczasie toczyła sie z nią rozmowa,, ale przypominam sobie tylko, że Flemeth zwróciła się do mojej postaci słowami: A ty... Ty wyglądasz na wyjątkowo przygotowanego.

Do czego? Wiem tylko, że do starcia z Fen'Harelem lub jego agentami, a pomóc w tym miały wymalowane na twarzy tatuaże. Miały one jakaś symbolikę, ale bardziej istotny był fakt że do ich sporządzenia użyto krwi smoków/ mrocznych pomiotów (trudno stwierdzić, a może spaczonych smoków? ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Właściwie to tyle, wiem że pewnie z tego nic się nie sprawdzi, ale postanowiłem się podzielić z Wami tym wpisem. I pytanie ode mnie: czy ktoś byłby zainteresowany przeczytaniem mojej teorii dot. DA IV gdybym kiedyś wrzucił na tag? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1