Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu kazdy #rozowypasek jest taki dynamiczny? Ciezko takim czymkolwiek zaimponowac bo takie musza miec przystojnego i przebojowego. Nawet karyna z budki z kebabem patrzy na ciebie z pogarda mimo ze zapewnilbys jej lepsze zycie niz jej seba troglodyta. Na #tinder to samo, kazda imprezuje, chodzi do klubow. Facet musi umiec tanczyc, byc wysoki i przebojowy. No rak instnt. Gdzie te normalne?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 41
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: dynamiczny mi się kojarzy z lekkoduchem i mało zaradnym a takich nie lubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam wolę ogarniętych i trzeźwo myślących, ale nie za sztywnych
  • Odpowiedz
@Mzl02 Piszę tu o portalu sympatia i tinder - tam muszą być zdjęcia byście oceniły czy chłop jest majętny. Zabawne że na Badoo fajnie mi się pisze z Brazylijką z Łodzi bo nie jest taka sztywna i nie obraża się za byle pierdołę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: powiem Ci na podstawie mojego znajomego. Sztywny. Mało się śmiał, wiecznie zamulony, sztywne ruchy, w obecności dziewczyny bał się, żeby nie wykonać czegoś dziwnego, co było bardzo krępujące dla mnie i stwarzało napiętą atmosferę. Chodzi np o jakieś żarty, albo opowiedzenie czegoś o sobie. Po prostu strach, że powie lub zrobi coś źle.
  • Odpowiedz