Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu kazdy #rozowypasek jest taki dynamiczny? Ciezko takim czymkolwiek zaimponowac bo takie musza miec przystojnego i przebojowego. Nawet karyna z budki z kebabem patrzy na ciebie z pogarda mimo ze zapewnilbys jej lepsze zycie niz jej seba troglodyta. Na #tinder to samo, kazda imprezuje, chodzi do klubow. Facet musi umiec tanczyc, byc wysoki i przebojowy. No rak instnt. Gdzie te normalne?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrzpan: to zdjęcie decyduje o majętności, o rety, skąd ci ludzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tych czasach znaleźć dziewczynę jest ciężej niż myślałam (°°
  • Odpowiedz
@patrzpan: Nie wiem skąd te 4 lata, bo to chyba jakaś losowa liczba. Z tego co wiem - a z przerwami i w sumie z nudów bawię się w to jakiś czas - to NIC się nie zmieniło od, bo ja wiem, 8-10 lat? I to mówię o czasie, kiedy JA zacząłem się w to bawić, a nie sądzę by nagle był wtedy przełom. Laski na sympatii czy badoo były
  • Odpowiedz
@Mzl02 Nie tylko .To powiedzenie, które krażyło w necie że facet ma być majętny i skromny ,zabawny i poważny itd . gdzie była cała litania wymagań teraz osiąga apogeum .Kiedyś wystarczało byśmy zapewniali forsę, teraz mamy zapewnić forsę i rozrywkę
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Te 10 lat temu i później tuż po kryzysie to było gorzej o tyle, że jak nie byłeś dynamicznym chadem to wielkie panie rekruterki nie chciały cie wziąć nawet do przeinstalowywania windowsów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ile ja się nachodziłem na rozmowy rekrutacyjne i byłem przepytywany z tego co lubię robić w wolnym czasie i te zawiedzione twarze PAŃ z hr gdy mówiłem, że interesuję
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Mogłeś po prostu powiedzieć, że wieczorami lubisz pobawić się myszką, lekko uśmiechnąć się i porozumiewawczo poruszać brwiami. Ja bym tak zrobił.

@patrzpan: hmmmm, z sympatii szybko zrezygnowałem przez jakieś chore ograniczenia. poza tym, to był "poważniejszy" portal, bo na badoo było sporo karyn i samotnych matek, bo było darmowe. no a jako, że to był poważniejszy portal, to i wymagania były kosmiczne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No jest tak, że aktywne i towarzyskie dziewczyny chcą aktywnego i towarzyskiego faceta. Zawsze tak było. Natomiast przez te ostatnie parę lat internet zrył ludziom głowę i nawet te ciche i spokojne szukają aktywnego dynamiczniaka, który wciągnie ją w dynamiczny świat. Szare myszki tak naprawdę zazdroszczą i dynamicznym różowym i szukają faceta, które je wyciągnie z bycia szarą myszką.

A facetów coraz więcej jest niestety zamkniętych, bo dzisiaj jak
  • Odpowiedz