Wpis z mikrobloga

Jestem początkujący, mam w okolicy kilka skateparków na których zamierzam się uczyć i potrzebuje pomocy przy dobraniu setupu.
Deck mam 8", jakiś noname(Tricks chyba, ktoś to kojarzy?), ale nie chce wymieniać póki go nie połamie. Zamierzam natomiast zmienić trucki, kółka itd. Zdecydowany jestem na indy 139 ale nadal się waham low czy hi? Bones reds na bank, bo to podobno pewniak. Jakie kółka? Myślałem nad bones stf? Z góry dzieki!
#deskorolka #skateboard #sk8 #skateboarding
  • 9
@cookiemonsta na truckach low łatwiej kopać flipy i ogólnie wybicie jest szybsze. Zresztą zawsze możesz dokręcić shock albo risers pady i będziesz miał +3mm. Kółeczka Bonesa są zajebiste, ale moim zdaniem nie warto kupować tych po ~170zl. Za 120zl są Bones 100S, sam jeżdżę od maja na takich i elegancko się jeździ. Tricki same się dokrecaja( ͡ ͜ʖ ͡)
@saper_vodiczka: właśnie sprawdziłem dostępność low i nigdzie nie maja na magazynie (uk here xD) a co myslisz forged hollow? one z 1.5mm nizsze sa, takze w sumie kompromis. no i co do kółek, to roznica 5-10funtow w sumie mnie nie robi, wiec moge isc po ta drozsza opcje o ile jest sens. #!$%@? jade zaraz do skateshopu i pochwalę sie co kupilem jak wrócę. dzięki mordo! sucho jak na londnyn dzis,
@cookiemonsta no w sumie Forged Hollow fajna opcja. Zresztą to i tak kwestia przyzwyczajenia. Jak nie dajesz podkładek to powinno być ok. A z kołami Bonesa patrz, żeby nie były za twarde, bo niektóre STF są mega twarde.