Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie przegrywy jedno, jeśli kiedyś uda wam się znaleźć jakaś kobietę, to ona nigdy Was nie pokocha i nie bedzie was szanować NIGDY. Bedzie z wami tylko z czystego wyrachowania, chłodnej kalkulacji w jej oczach będziecie bankomatem i chlopcem na posylki, ktorego mozna manipulowac, wykorzystywać robić co jej sie żywnie podoba w kazdej chwili zostawić i oskubać co do grosza a na koniec sama nazwie sie ofiarą. Ona bedzie wami tak naprawdę gardziłą, często nawet sama nie zdając sobie z tego sprawy
#przegryw #zwiazki #rozowepaski #p0lka #redpill
  • 18
@lunax: Hehe, mam laskę która stawia mi nie tylko laskę. W zasadzie całe życie spotkałem się z kobietami, które prawdopodobnie więcej na mnie wydały niż ja na nie. A i prawdziwy chad czy alfa mają wyjebongo na finanse
@lunax: słabo #!$%@? szukasz :/ ja ze swoją jestem już 10 lat, zarabia więcej ode mnie i nie czuje aby mnie nie szanowała ani traktowała jak bankomat. Jak się oglądacie za szlaufami to co się dziwić, że was potem tak traktują.
@drazekorsarz: spermiarzu wykopowy, ze swoich doswiadczen ( tak, poznałem w zyciu kilka kobiety) jak
i z obserwacji swoich znajomych i otoczenia to co pisze sprawdza sie niestety w realnym zyciu. Wniosek mój oparty przez conajmiej ostanią dekade wiec wiem co pisze. Dopiero rok temu natrafilem na redpill i tag przegryw. Wczesniej nie wiedziałem nawet o istnieniu czegoś takiego.

krotko jesli macie 19-21 i nikogo nie poznascie od tej pory, nie weeszliscie
ale ja nie chce dzis, zmeczona jestem, nie ma ochoty, zrobmy to innym razem, glowa mnie boli, jutro mam duzo spraw na glowie, przeciez sie kochalismy juz w tamtym tygodniu znowu chcesz? ehehe
@lunax: Przyznam, że w kilku zdaniach streściłeś historię "poważnych" związków wszystkich moich kumpli oraz moją z lat 2000-2009.
Jest jednak światełko w tunelu, bo po raz drugi partnerkę wybiera się na luzie, z dystansem i szuka takiej, która chce być prawdziwą przyjaciółką partnera, może się to zakończyć całkiem miłym związkiem jaki dzięki różowej mam.
nawet jak taka mlodziutka szara myszka jeszcze nie zniszczona przez mainstream z w wiochy zabitej dechami, pojedzie do wiekszego miasta na studia albo praca to po kilku miesiacach kolezanki ja tak przekabacą, że bedzie taka sama jak one. POTWIERDZONE INFO NA WŁASNYCH OCZACH, za każdym razem było to samo, nigdy inaczej. Jak ktos uwaza inazej to albo klamie was albo jest debilem.