Wpis z mikrobloga

Arabowie obściskują się z dziewczynkami:

Znowu urojenia prawakoidalne. Jaka pedofilia? Przecież te zdjęcia niczego nie sugerują, a tak w ogóle to są fałszywe. Sam tam byłem i widziałem. Ja tak całuję się z ciotką. Pewnie im zazdrościcie. Pousuwać to wszystko, pobanować trolli.

Ksiądz podał rękę dziecku:

KUUUUUUUUUURŁA ZNOWU POLAKI CIEMNOGRODZIAKI DZIECI GWAŁCĄ ZDELEGALIZOWAĆ KOŚCIÓŁ WOŁAM LISTĘ DAWAJ NO ZE PIĘĆ ZNALEZISK NA GŁÓWNĄ JUŻ DZWONIĘ NA TVN MICHAŁ KOPSNIJ JESZCZE JAKIŚ PROMOWANY O KLERZE


#afera #euroweek #lewackalogika #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
  • 24
  • Odpowiedz
@ibilon: Oskarżenia o pedofilie w kościele najczęściej padają po wyznaniach osób które to przeżyły, często po wielu latach. A Tu porównujesz to do randomowych zdjęć na rejsie. Jesteście żywą definicja foliarstwa
  • Odpowiedz
Oskarżenia o pedofilie w kościele najczęściej padają po wyznaniach osób które to przeżyły, często po wielu latach.


Sugerujesz, że mamy poczekać wiele lat, a teraz widząc takie rzeczy nie reagować?

A Tu porównujesz to do randomowych zdjęć na rejsie. Jesteście żywą definicja foliarstwa


Młode dziewczynki z dojrzałymi facetami. Podstawisz takiemu swoją córkę?

@Ranage:
  • Odpowiedz
Ksiądz podał rękę dziecku


@ibilon: Ja #!$%@?ę zawsze jak myślę że prawacki ćwierćmózg juz niżej nie upadnie, to przyjdzie taki dzban co mnie z błędu wyprowadzi. Księża tylko podawail dzecku rękę xDDDDDD. Będziesz się razem ze swoimi kolegami pedofilami w sukienkach smażył w piekle.
  • Odpowiedz
@ibilon: Co więcej, napiszę to, co napisałem w usuniętym znalezisku:
neuropa piętnuje potencjalne homoseksualne molestowanie dzieci (księża dotykający ministrantów)
neuropa broni potencjalnego heteroseksualnego molestowania dzieci (dorośli faceci całujący nieletnie dziewczynki)

Czy to znaczy, że #neuropa nienawidzi homoseksualistów (księży z pociągiem do ministrantów)? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
To będzie... jakaś ta, no jak to się mówi... Homofobia, tak?
  • Odpowiedz
Oskarżenia o pedofilie w kościele najczęściej padają po wyznaniach osób które to przeżyły


@Ranage: w dupie mam kościół i gardzę, ale #!$%@? bez jaj xD w każdej dyskusji o kościele znajdzie się rozmówca "hurr durr wszyscy to pedofile" i jak spytasz o jakiś dowód to "a po co ci dowody, przecież to wiadomo"
  • Odpowiedz
Ksiądz podał rękę dziecku:

KUUUUUUUUUURŁA ZNOWU POLAKI CIEMNOGRODZIAKI DZIECI GWAŁCĄ ZDELEGALIZOWAĆ KOŚCIÓŁ WOŁAM LISTĘ DAWAJ NO ZE PIĘĆ ZNALEZISK NA GŁÓWNĄ JUŻ DZWONIĘ NA TVN MICHAŁ KOPSNIJ JESZCZE JAKIŚ PROMOWANY O KLERZE


@ibilon: pokaż mi komentarz w takim tonie, bo gdzieś ksiądz podał rękę dziecku
  • Odpowiedz
@ibilon:
W sumie to nie wiadomo, co tam się dzieje - zamiast wyjaśnić sprawę czy faktycznie jest się czym martwić, to stwierdzili, że źli użytkownicy szkalują biedną organizację, pobanowali wszystkich i #!$%@?, pora na CSa xD, fajrant. To jest takie polskie, że wykopowej moderacji nie trzeba byłoby dorabiać nosów xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@ibilon jeśli z czymś to porównywać to z zdjęciami sprzed kilku lat jak dzieciaki zlizywały coś z kolana jakiegoś księdza. Generalnie w obu przypadkach wydaje się to być burza w szklance wody.
  • Odpowiedz