Wpis z mikrobloga

@ChoCherry a co, ona ma rentgen w oczach, czy on jej pokazał te monety na otwartej dłoni? Skąd wiedziała ile wydać skoro nie znała kwoty, a ten chłopak nie położył jeszcze monet na ladzie? Fejk and gej
@ChoCherry: swoją drogą #!$%@? mnie jak w 2018 roku ktokolwiek mający wiecej niz 12 lat płaci gotówką. 10x dluzej zajmuje im płacenie, w kolejce do kasy to momentalnie można poznać kto będzie placil gotowką bo w 100% przypadków to wstrętne ziemniaczane mordy myślą nieskalane, wybierają w pośpiechu te klepaki pełne milionów bakterii bo wczoraj je trzymał inny półgłówek co nie myje rąk po sraniu. Zeby w tych czasach nie mieć karty
@maniek_: w drugą stronę też to działa, często na stacjach mi wyjdzie kwota np 100,13 zł, to kasjer chce nawet mówi, że stówka bez tych groszy :P

Żona pracowala na stacji i maja tak, ze "groszy" nie musza pobierac i jezeli nie maja wydac to moga odpuscic, owszem mowa tu do max 10gr ale przy 13gr odpuscili Tobie bo wczesniej ktos nie wzial np. Reszty z 99,90 itp , grosiki licza
@ChoCherry: Kiedyś jak miałem problem z piciem to łaziłem wieczorem na stację i brałem 2-3 piwka. Pewnego razu Pani nie miała drobnych i powiedziała, że będzie mi winna 5gr. Mówię spoko. Wypiłem browarki i wróciłem na stację po kolejne piwka. Pani się mnie pyta co podać, a ja, że wróciłem po te 5 gr. Zaczeła szukać po kasach i szukać tych 5 gr. Obok jej kolega wyczuł żart i się z