Wpis z mikrobloga

Szanuje wybór God of War na grę roku ale to jak z wyborem do ZP. Niby wygrał God of War ale RDR2 jest Messim w świecie wirtualnej rozgrywki. Po prostu najlepsze ponad tym wszystkim co powstało. Jeszcze w życiu nie brałem udziału w tak niesamowitej a zarazem wzruszającej historii. Ciężko będzie to przebić. Chyba tylko Rockstar da rade:)

#rdr2 #ps4 #gry #pcmasterrace #xboxone
  • 31
  • Odpowiedz
@szoch6: Weź pod uwagę że to pierwsza lepsza gra od Wieśka3 (po 8 latach) - myślę że jak Redzi wypuszczą Cyberpunka to reszta będzie potrzebowała kolejnej dekady na dotrzymanie kroku.
  • Odpowiedz
@Ama-gi: Haha no nie powiem każda gra ma wady to jedna z nich. Plus w 6 rozdziale to juz dla mnie byly meczace te podroze ale jezeli chodzi o calosc o ten swiat i detale plus niesamowtia wzruszajaca historie jednak bym dal. Mimo wszystko sandbox trudniej dopracowac a i tak wyszlo prawie perfekcyjnie. Najwiekszy plus to jednak historia drugiej takiej nie bylo ktora by tak wzbudzala we mnie emocje. Przeważnie 6
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Dokładnie bo do tej pory to Wiesiek był dla mnie numer 1. Wydaje mi się że tego typu grą Redzi nie dadzą rady. Tym bardziej ze jezeli chodzi o detale i historie Rockstar postawil poprzeczke niesamowicie wysoko i mało komu bedzie sie chcialo i oplacalo dorownac poziomowi nie mowiac by ten poziom podniesc. Po takiej grze jak RDR2 gry typu Assasin itp sa takie puste ze grac sie nawet nie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Kto co lubi. Ten symulator to najbardziej rozbudowana gra jaką widziałem z najlepszą historią w jakiej bramel udzial. God of War tez gralem. To troche co innego. GoW to bardziej liniowa gra a tu nisamowicie szczegolowy sandbox.
  • Odpowiedz
@szoch6: Zgadzam się. To co zrobił RockStar z fabułą, jak ją poprowadził i koniec gry to istny majstersztyk. Żadna gra nie może się z nią równać pod tym względem. Wytyczył nią nowe ścieżki.
Jednak gra roku musi być perfekcyjna pod każdym względem, a taką był GoW, w którym nie ma się do czego przyczepić - wszystko jest idealne.
RDR2 bez wątpienia jest grą z najlepiej opowiedzianą i niesamowitą fabułą, a kreacja
  • Odpowiedz
GoW to bardziej liniowa gra a tu nisamowicie szczegolowy sandbox.


@szoch6: To i owszem, ale no w gowa grało mi się znacznie lepiej, gra sama w sobie ma też znacznie mniej wad niż rdr2. Sama historia jest fajna, ale zbyt mocno rozwleczona, imho to można by wyciąc cały rozdział 3 i gra by tylko na tym zyskała, w 3 i 4 rodziale byłem już momentami bliski porzucenia gry, ale... rozdział 6
  • Odpowiedz
Po prostu najlepsze ponad tym wszystkim co powstało.


@szoch6: Gra z przesadzonym do bólu realizmem i masą irytujących rzeczy odbierających przyjemność z gry, nie no najlepsza ponad wszystkim xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@iamtehwin kto co lubi. W tych czasach wedlug mnie to cudo. Gdzie 99 procent gier to puste niedopracone wydmuszki typu nowego Assasina. Tworzone metoda kopiuj wklej lub gier online typu pugb i fortnite coraz rzadziej trafiaja sie takie single. Zauwazylem ze gre bardziej doceniaja starsi gracze.
  • Odpowiedz
@szoch6: God of War był dla mnie znacznie bardziej dopracowany pod względem przyjemności z rozgrywki niż RDR2, zgarnął główną nagrodę zasłużenie. Rockstar chciał pojeździć konno, ale pojechał przez las, przywalił w drzewo i zrobił fikołka.
  • Odpowiedz
@szoch6: ja młody nie jestem, po takim hype na rdr2 jaki był przed premierą i w jej chwili też kupiłem. W tym samym czasie kupiłem Spidermana i najnowszego AC. I Ci powiem, że nie dograłem jeszcze drugiego rozdziału do końca i zrobiłem sobie przerwę, bo jednak gra gdzie 80% to jazda koniem, 10% to golenie się, zmiana ciuchów, jedzenie i spanie, a góra 10% akcji jest nie dla mnie. Lubię gry,
  • Odpowiedz
masą irytujących rzeczy odbierających przyjemność z gry


@iamtehwin: ostecznie oceniam grę wysoko, ale miałem momenty, gdy kopara opadała, jak i nie miałem żadnej ochoty w to grać (gdzieś w środku fabuły) - ile można marnować czasu na jeździe konnej(jeszcze to spamowanie X-a...), wracam po pracy i 1/3 to jazda na koniu, bo nie dosyć, że wiele tego w misji, to jeszcze jakiś debil wymyślił brak normalnej szybkiej podróży. Feeling gameplayu był
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@crs333 tak jak wspomnialem kto co lubi. Pajak tez mi sie podobal ale bez szalu. W sumie misje na jedno kopyto. AC pogralm 5h. Obowiazkowe grindowanie. Wszytko kopiuj wklej. Ladna wydmuszka. Ja lubię gry ktore wzbudzaja we mnie emocje no w takim assasinie tylko nerwy ze mi karza grindowac jak ja nie chce. Zgodze sie ze jazda koniem w RDR 2 bywa monotonna z czasem. Mialem tez tego dosc. Ale juz nie
  • Odpowiedz
@szoch6: no to może mnie na tyle przekonałeś, że po platynie w pająka, jednak dogram chociaż do tego 4 aktu, że jak dalej to lepiej ;) Ale jak nie będzie, to Cie znajdę na wykopie i Ci napiszę, żebyś usunął konto ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz