Wpis z mikrobloga

Szanuje wybór God of War na grę roku ale to jak z wyborem do ZP. Niby wygrał God of War ale RDR2 jest Messim w świecie wirtualnej rozgrywki. Po prostu najlepsze ponad tym wszystkim co powstało. Jeszcze w życiu nie brałem udziału w tak niesamowitej a zarazem wzruszającej historii. Ciężko będzie to przebić. Chyba tylko Rockstar da rade:)

#rdr2 #ps4 #gry #pcmasterrace #xboxone
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Theos: ja zawsze jezdzilem pociagiem do najblizszej okolicznej stacji, a potem to juz gora minutka na koniu ;) jedynie w 6 rozdziale raz musialem prawie cala mapke smignac, bo zostawilem sobie jedno zadanie glowne na zachodzie na pozniej, a pociagiem sie juz dojechac nie dalo ;)
  • Odpowiedz
@spotifyfan: i tak trzeba było pokonać odcinek do stacji i od stacji do np. obozu. Zresztą wiele miejsc było dalekich od stacji czy przystanku dorożki. Ja potem nawet krótki odcinki pokonywałem z autopilotem i brałem do ręki kindla, bo żal mnie było chociażby 2 minut na spamowanie iksa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@crs333 historia na pewno sie spodoba. Najgorzej tylko z jazda od punktu a do punktu b. Najlepiej wtedy wlaczyc automat i cos innego robic w trakcie.
  • Odpowiedz
historia zajebista,


@crs333: Fabuła jest dobra, problem w tym, że rozkręca się bardzo bardzo powoli. Cokolwiek zaczyna się dziać w praktyce dopiero w 5 akcie i wtedy rusza mocno z kopyta. Jak już pisałem spokojnie mogliby wyciąc rozdział 3 i sporą część 4 a gra by tylko na tym zyskała. Osobiście bedąc w 4 rozdziale musiałem zmuszać się do grania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Pajak tez mi sie podobal ale bez szalu. W sumie misje na jedno kopyto.


@szoch6: Czyli jak w rdr2, jedź 10 minut koniem poszczelaj do armii wrogów spawnującej sie znikąd w środku lasu wracaj 10 minut koniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Eugeniusz_Zua haha jak kupujesz gre typu western to czym zamierzales sie poruszac? Na sieci? Czy samolotem? Zgadzam sie ze to największy minus. Na poczatku to fajne potem monotonne ale sama fabuła i cała reszta gra i buczy na najwyzszym poziomie.
  • Odpowiedz
@szoch6: RDR2 nie mogla zostac gra roku z jednego prostego powodu, to po prostu slaba i nudna gra. Jasne poziom grafiki oszalamia i ilosc malych mechanizmow (spanie, jedzenie, mycie, konia karmienie itd.) jest ogromna, ale caly gameplay jest cholernie nudny i rozlazly. Jakby to nie byl Rockstar to by dostawal 6 za nude i niepotrzebne przynudzajace mechaniki i skrzywienie w strone symulatora, a tak #!$%@? recenzenci daja 9-10.
  • Odpowiedz
@szoch6: Szczerze to taki sobie ten rok byl, startu nie ma do hiciorow z 2015 i 17 (jak Bloodborne, Horizon, Zelda, Wiedzmin czy Persona), wiele gier mnie zawiodlo, ale RDR2 najbardziej ze wszystkich. To chyba moj najwiekszy zawod w growej historii ever (a RDR1 i Gta5 uwielbiam, nie wiem jak tu moglo sie tak nie udac).
Od niego na pewno lepszy byl God of war, Spiderman czy Monster hunter world.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wzniosl_Abadon_stary_miecz A no widzisz wszystko zależy od gustów. Mi Monster w ogóle nie podszedl. Caly czas to samo. Spiderman dobry ale tez nie jakis wybitny. GoW rzeczywiście świetny. Z tego roku najlepszy RDR jednak za historie za całość dla mnie druga gra GoW. Reszta lepsza gorsza ale bez startu do tych dwoch.
  • Odpowiedz