Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
też mam 70618 :)

@damw: wiem, obserwuje twoje wrzuty. Ja kupiłem bo w liście do Mikołaja pojawił się "statek ninjago" i to nie ja go pisałem;) Przez ostatnie 15 lat dostałem tylko jeden model od żony na gwiazdkę 42028, dla siebie nie kupuje
  • Odpowiedz
@LuigiK: Jeśli tylko będę miał synka to też będę robił "jemu" takie prezenty. BTW, kiedyś mój wujek kupił cioci na gwiazdkę wędki... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawm @WuDwaKa: mam od nowości po złożeniu i rozłożeniu leżał 3 lata na strychu. Chciałem to dac synowi jak będzie ogarniał coś więcej niż serie CITY ale ostatnio mocna faza na lego i gdzieś się wygadałem, że na strychu jest koparka i nie dał mi spokoju. A żona dostanie szału jak kolejny zestaw pojawi się w salonie albo będzie układać z nami ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuigiK: Kurde, ja mam zestawy kompletne jeszcze z Pewexu, kupione za dolary/bony moich rodziców. Podejrzewam że może mniejsze wrażenie robią niż nowe ale i tak są dla mnie mega sentymentalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@M_longer: 4 latek tej perły nie złoży i wiem o tym ale uparł się że chce, udało mi się wybić mu z głowy miasto Ninjago, ale jeszcze zobaczymy bo ostatnio idzie jak burza w klockach Clicks, więc może mnie zaskoczy. Za to ten 6 latek złoży sam 42082, może zawoła kilka razy jak coś nie będzie się zgadzać. Mam cichą nadzieję że nie przypadnie mu w zaszczycie składanie perły jak młodszy
  • Odpowiedz
@zibizz1 w sumie to ja też zacząłem składać technicsa w przedszkolu. Od pierwszej albo drugiej klasy podstawówki samodzielnie już lutowałem. A na komunię kupiłem sobie 8880 którego teraz po 20 latach od zdekompletowania odtwarzam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_longer: w Technicsach ta kreatywność słabo się objawia u takiego malucha. Narazie leci głównie tylko z instrukcji i ciężko mu coś złożyć autorskiego co ma choć rękę albo noge. Natomiast chłopaki szaleją w classic I Duplo. Częściej chyba nawet Duplo. Jak ktoś ma jakiegoś chrześniaka to na pierwsze urodziny Duplo to świetny wybór
  • Odpowiedz