Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki zastanawiam się co wybrać, mój budżet to 1000zł ale jeśli znajdę coś fajnego taniej to też się skuszę. Na celowniku mam honor 7x za 700zł, redmi note 5 którego cena podbiła do 800zł z lekkim haczykiem oraz honora 8x którego cena przekracza mój budżet. Podobno #honor nie odstaje jakością od #huawei - jak to wygląda w praktyce? Może polecicie coś? Od razu zaznaczę że telefon musi być kupiony w Polsce z możliwością wzięcia faktury.
Dodam że musi być co najmniej fhd oraz wyświetlacz >5.9 cala - im więcej tym lepiej (mam sporą łapę) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekać na świąteczne wyprzedaże na #xkom / #euroagd / #sklepyinternetowe ? Ten deal 700zł za honor 7x jest dobry?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
#smartfon #android #xiaomi #pytanie #telefony #redminote5 #bojowkaandroid #allegro
  • 3
@Rookie34: na swiateczne wyprzedaze nie masz co czekac, bo pewnie skonczy sie to tak jak z #blackfriday ( )
co do telefonu, honor 8x>>>>>honor 7x, co do samej marki - sam uzytkowuje honora 10 i zadnych minusow nie zauwazylem.
jezeli nie chcesz przekraczac budzetu to popatrz na xiaomi a2 / a2 lite (kazdy w sumie dobry).
W sumie na #blackfriday była chyba jedna fajna oferta z xiaomi ale niestety nie miałem wtedy jeszcze kasy. A2 ma za krótki sot plus nie ma mini jacka... Chyba poszukam gdzieś honora 8x bo naprawdę się na niego napaliłem