Wpis z mikrobloga

@Stan_Przedzawalowy: ale ty wiesz, ze statek bedziesz mogl po prostu kupic w grze jak wszystko inne, a kupowanie statkow to po prostu forma wsparcia tworcow? Skoro ludzie widza postepy i maja dostep do buildow to o co ci chodzi? RSI to nie R czy EA, ze wyciagna 100-200 mln z dupy. Poza tym gry single robi sie 5-8 lat, a co dopiero single + mmo.
  • Odpowiedz
@cyber_punk dziękuję za spokojne wytłumaczenie. Powiedz mi jak zaczac wydajac 40 dolanow, czy jest sens, jaki dlugi grind, ile jest kontentu w grze? Odstawilem ED niedawno i szukam powoli czegos w kosmosie, jutro wchodzi aktualka do ED, popatrze co nowego. Jaki jest próg wejscia w SC, ile zabawy na teraz.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: Grindu nie ma w cale, bo nie ma on sensu. Mozesz robic misje, eksplorowac (pare planet, po kilkadziesiat lokacji) albo wejsc do osobnych trybow i tluc sie w trybie fps albo arena (statki vs boty lub ludzie). Kiedys w paczkach sprzedawali i single i multi razem, teraz albo kupisz to i to, albo wybierzesz - singla nie ma sensu kupowac poki nie wyjdzie, defacto, a z SC poczekaj na
  • Odpowiedz
@cyber_punk: :) Tak jak piszesz przed zakupem zdecydowanie warto zainteresować się projektem bo jest dość specyficzny, najlepiej pooglądać kogoś przez jakiś czas. Natomiast w kwestii grindu uważam że warto poświęcić na początku odrobinę czasu na zarobienie przynajmniej 200k aUEC dzięki którym można wyposażyć większość myśliwców w najlepszym osprzęt tak by mieć jeden statek którym będzie można się sparować że znajomymi albo innymi graczami w AC.
Natomiast w tydzień czasu handlując
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy:

kolejny pakiecik pikseli za około 1k cbl, nawet mi Was nie żal xd

przypomnij mi ile juz kasy zebrali? W jakiej są fazie, alfa?


Ja to odbieram jako trollowanie, w inny dzień pewnie bym z tego pośmieszkował. Istotne jest to że SC jest we wczesnej fazie rozwojowej a to co jest dostępne to około ~10% gotowej gry. Osoby które zaczynają podchodzić do tego co mamy jak do niemal gotowego produktu często mogą się zawieść, codziennością są różnego rodzaju błędy lub niewłaściwie działające mechaniki które potrafią frustrować i z tym należy się
  • Odpowiedz