Wpis z mikrobloga

Najbardziej patologiczna dzielnica Wrocławia to Psie Pole, a raczej jego zachodnia część, czyli tam gdzie są osiedla Karłowice-Różanka i poza juz tą dzielnicą jeszcze moimi zdaniem na Nowym Dworze jest jakas ilosc patoli, dresów ale mniejsza. Byłem wielokrotnie na starym mieście, Ołbinie, Trójkącie , Leśnicy i na Krzykach i nigdy mnie nie napadli nawet jak chodziłem po mieście o 2 w nocy. Natomiast na Karłowicach w biały dzień mnie wiele razy (ponad 10 razy) napadli pijacy i napakowane dresy, szczegolnie w okolicach Obornickiej, Irysowej Bezpiecznej czy Bałtyckiej . Nawet strach czytać na ławce gazety bo ukradną albo cie zaczną śledzić! Sądząc po ludziach to też masa patoli tam mieszka, nie mam nic do staruszków +60 lat bo są spoko jak wszyscy w tym wieku ( nie przejawiają patologii ) Tylko do młodzieży i dzieci bo są całkowicie zdemoralizowane i zdegenerowane. Pełno jest tam chamów - pakerów którzy tak jak napisałem nawet nie mają skończonych 18 lat a piją palą i biją ludzi, nie mają do nikogo szacunku i przeklinają - po prostu najgorsze qrwy z nich, nie powinni zaslugiwac na miano czlowieka. Budynki są brzydkie, wgl nie remontowane, kiepska komunikacja miejska ( jeździ rzadko i dają stary tabor) Powinni zwiekszyc liczbe kursow niektorych autobusow do 4 czy 5 dziennie bo 2 kursy dziennie to mało. A propo autobusow to jadąc autobusem w tamte rejony byłem świadkiem ataku gimbusów i żuli. Z 3 razy chyba gimbusy kopali w drzwi i chcieli je siłą otworzyc, oczywiscie dla szpanu, bylem nawet swiadkiem 2 bójek w autobusie. No i żule którzy chodzą po autobusie i obrażają innych od debili i żebrają o kase. Moja ciocia też była przez nich nękana ,Poza tym slyszalem tez od ludzi ze patologia jest równierz w szkolach w tamtym regionie - nauczyciele rzucają ławkami, znęcają się nad dziećmi i wypominają im słabości , ale także uczniowie są nienormalni - slyszalem ze w gimnazjach urządzali sobie trojkąty i inne czynnosci ktore w tym wieku nie są stosowne i mogą zdemoralizowac dziecko, slyszalem tez ze rozowe paski masowo tam gnębiły niebieskie paski za to ze nie chcą z nimi chodzić itd to dobrze ze z nimi nie chodzą bo gimnazjum to czas glupoty i czlowiek nie jest gotowy na zwiazek wtf... Tak btw skoro są w tamtej okolicy około 3 Puby i klub nocny to nie ma co się dziwić że jest tam tyle patusów i chamów, biedaków - bo ta okolica jest cała biedna i zaniedbana - wszystkie szkoły budynki drogi i sklepy wyglądają jak na wsi, a nie jak w mieście. W innych osiedlach jest nowoczesniej i lepiej a to odradzam. #wroclaw #polska #patologia #patologiazmiasta #gownowpis #patologiazewsi #karlowice #rozanka #nowydwor #alkoholizm #przegryw #prawdziwahistoria #rozowepaski #niebieskiepaski #mpk #autobusy
  • 11
@Spioooch mieszkam od 3 lat, czasem zdarzało mi się iść w nocy z zajezdni albo nawet z rynku do domu i była cisza i spokój.
@PepeXD jest obok zajezdnia może oberwal od pijanych sebków które pomyliły drogę do domu
Przecież tego wysrywu się skomentować nie da...
ponad 4lata, raz jakiś pocpany costam szumiał, drugi raz widziałem tylko jak puścili jakiegoś gościa w skarpetkach jego „koledzy” bo coś odwalił.
Autobusy w porannym szczycie co Max 10min, jade właśnie w nowym mercu na 142...
zarzutka 2/10 bo odpisałem
@krave: @Jasny7: