Łi tam, Seria A, co to w ogóle za liga, nic się nie dzieje, ta liga jest nudna... Tak to się przyjęło, a ja powiem...
Wczoraj:
Lazio - Sampdoria - 2:2, niby remis, nic szczególnego, tyle że do 79 minuty było 1:1, sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu. Po drodze w 92 minucie druga żółta i czerwona dla Bereszyńskiego, ale to dopiero początek. Rzut wolny po którym Lazio trafia w mur, mur stał w polu karny, piłka trafia w rękę, system VAR i mamy karny dla Lazio, ostatecznie po długiej przerwie związanej z VARem w 96 minucie Lazio trafia z karnego. Sędzia przedłuża doliczony czas o 4 minuty, w 99 minucie, praktycznie 10 sekund przed końcowym gwizdkiem Sampdoria trafia i mecz kończy się remisem.

Cagliari - Roma - 2:2, niby remis, nic szczególnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
W pierwszej połowie wynik 0:2 dla Romy. W drugiej... 84 minuta 1:2, w 93 minucie dwóch zawodników Cagliari dostaje czerwone kartki, jeden bezpośrednio, drugi za drugą żółtą za dyskusje, po faulu na bramkarzu (swoją drogą przyaktorzył). Bramkarz Romy wybija piłkę w 95 minucie, szybkie przejęcie przez Cagliari, rówinie szybkie prostopadłe podanie i gol i mamy remis, w 9-tkę Cagliari w ostatniej minucie doprowadza do remisu.
Dzisiaj:
Sassuolo - Fiorentina - 3:3, niby remis, nic szczególnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystkie 6 goli padło w drugiej połowie. Do 88 minuty Sassuolo prowadziło 3:1... Fiorentina doprowadziła do remisu w ostatnich sekundach, w 96 minucie. A, no i były dwie czerwone kartki, a jakby inaczej, po jednej dla każdej z drużyn, tak i tu remis.

Tak że tego... nudy panie, w tej lidze włoskiej nic się nie dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)