Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do ludzi w stałych związkach. Jak często uprawiacie seks?
Jestem z różową ok 7 lat. Oboje +30. U nas jest to raz na 1-2 miesiące. Ja myślę o tym cały czas, ale różowa nie czuje takiej potrzeby. Bolec na boku odpada.
Przez to chodzę sfrustrowany i wszystko mnie #!$%@?. Miałem okazję do skoku w bok, ale to nie w moim stylu. Wyrzuty sumienia by mnie zabiły.

#zwiazki #seksy #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów

Jak często uprawiacie seks?

  • Codziennie 12.7% (175)
  • Raz w tygodniu 12.7% (174)
  • Kilka razy w tygodniu 37.6% (517)
  • Raz w miesiącu 7.4% (101)
  • Kilka razy w miesiącu 13.8% (189)
  • Raz na kwartał 2.8% (39)
  • Raz do roku 2.0% (28)
  • Nie uprawiamy seksu 11.0% (151)

Oddanych głosów: 1374

  • 45
  • Odpowiedz
ElfickiPan: Kobieta ma tak samo często potrzeby seksualne jak facet, tylko dla kobiety jest coś więcej potrzebne niż druga osoba. Ja odczuwam codziennie potrzeby seksualne, ale gdy byłam w długim związku rzadziej to odczuwałam przez brak pociągu do drugiej osoby. Jeżeli w kobiecie zgaśnie pożądanie to o wiele ciężej w niej to na nowo rozbudzić. Może spróbuj coś zmienić, wymyślić jakieś urozmaicenia, albo bardziej zadbać o swoją fizyczność. Jakiś szalony wypad
  • Odpowiedz
R C H N I E: @stassma: To.
OPie - Kup wino, zrób jakiś makaron, zasłoń okno, zapal świece. Jak jest normalna i ma uczucia, to doceni i seksy będą dla ciebie dane. No i może jesteś nudny w łóżku? Może chce być zdominowana? Podpij ją trochę i spytaj w czasie akcji co ją kręci, może by chciała żebyś ją związał, zasłonił jej oczy, dirty talk, może jakiś wibrator do
  • Odpowiedz
O: To ja bym chciała mieć takiego faceta. Mój kocha i wszystko jest słodko, ale uprawiać seksu nie chce i już. Dopiero po moim placzu zazwyczaj raz na miesiąc dochodzi do zbliżenia, i sam niby podchodzi, bo ja już jestem sfrustrowana. Ale potem znowu to samo, zero romansu, zero niczego. I jak się go pytam dlaczego, to odpowiada, że tak już ma I on tego nie zmieni. A ja lubię i
  • Odpowiedz
OP: Dzięki za wszystkie komentarze.
Mówicie, aby spróbować coś urozmaicić, eksperymenty itp. Tylko, że ja już to przerabiałem i jej to nie kręci.
Rok temu mieliśmy okres, że prawie w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy a jeżeli już, to najczęściej kończyło się kłótnią. Proponowałem terapię, ale ona nie chciała.
Od tamtej pory sytuacja się poprawiła, ale seksów nada nie ma.
Ostatnio cały czas myślę aby przestać się męczyć i to zakończyć.
  • Odpowiedz
TerminowySeba: Para z rocznym stażem, wspólne mieszkanie, bardzo różne godziny pracy gdzie czasem widzimy się tylko na kilka godzin dziennie - mimo tego co drugi dzień udaje nam się kochać, czasem nawet codziennie. Raz czy dwa w miesiącu to moim zdaniem dramatycznie mało i piszę to jako kobieta.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz