Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie kupiłem Mi8 SE. Pierwsze Xiaomi jakie kupiłem, choć miałem kontakt chwilę z Redmi Note 5. Planuję się przesiąść z G6, który jest nadal na Androidzie 8.0, a Pie ma dostać latem przyszłego roku (xD). Zawsze chciałem Amoleda (nie miałem od czasów Note 2), ale bałem się wydawać ponad 1500zł na jakikolwiek, bo nie wiem jak zniesie moją okazjonalną jazdę z nawigacją. SE wydaje się fajną opcją, nawet jak się wypali w tej cenie to trudno. Zanim przyjdzie, może ktoś ma i jest zadowolony lub niezadowolony? Jakieś rady na pierwsze dni z Miui? Ponoć ma już wgrane Miui Polska, był używany miesiąc. Oczywiście na rootowaniu/odblokowywaniu bootloadera, TWRP itd. się znam, ale nie w przypadku Xiaomi (romy global, Miui Polska, muszę to ponadrabiać).
#telefony #android #xiaomi #mi8se
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotrek-ry: Mi8se nie jest dedykowany na rynek europejski więc na pewno nie jest z oficjalnej polskiej dystrybucji.
@brylek: Moja małżonka ma ten telefon od jakiś 3 miesięcy i bardzo zadowolony. Jakieś rady na miui? Poczytaj poradniki i odkrywaj bo jest tam wiele możliwości
@mariusz5891 to wiem, kupiłem go ze świadomością, że będzie pewnie z Bangood albo Gearbest.Nie chciałoby mi się czekać i tak aż dojedzie z Chin. Super, że jest zadowolona. Jak przyjdzie to porównam go z G6 i zostawię lepszego, ale chciałem wiedzieć wstępnie czy wtopy nie zrobiłem, choć wszyscy niby chwalą.