Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś czemu pod każdym znaleziskiem z protestami we Francji najwyżej plusowany komentarz to zawsze „ale to u nas łamana jest konstytucja ( ͡° ͜ʖ ͡°) „ „demokracja hehe”

Jaki to ma w ogóle związek? Co ma łamanie zasad praworządności, naruszanie trójpodziału władzy i zobowiązań traktatowych do protestów w jakimś kraju?

Nie jestem nawet w stanie pójść co niby ma oznaczać to porównanie. Ze niby we Francji jest jakiś problem z prawem, bo ludzie protestują? Przecież to esencja demokracji. Nie protestują w Rosji, bo tam zaraz wpadnie OMON. We Francji znają swoje prawa wiec chodzą po ulicach.

#neuropa #4konserwy #polityka
  • 72
„ale to u nas łamana jest konstytucja ( ͡° ͜ʖ ͡°) „ „demokracja hehe”


@ZaplutyKarzelReakcji: Typowa akcja chanukowych trolli z Nowogrodzkiej. Jeśli nie możesz czegoś z walczyć to chociaż to wyśmiej. I tak z walki o ład konstytucyjny zrobił się mem. Wszystko wyszło od truskawek Szefernakera a potem to już podłapały randomy chcące dostać plusy za hehe śmieszny wpis. Ja jak widzę kogoś a avkiem PRO STY
@ZaplutyKarzelReakcji: przecież ta aluzja dotyczy formy tłumienia tych protestów i zachowania się władz oraz relacji w mediach. Do tego policja nadużywa uprawnień, a nawet słyszy się o próbach inwigilacji, czy zatrzymań przypadkowych osób. U nas protesty z mniejszą esencją demokracji, to jest jakaś metafora zamieszek? Kończą się biciem piany o odradzaniu faszyzmu po kilku incydentach, a na zachodzie nie powinno się mówić o regularnych walkach ulicznych , bo to jest inicjatywa
@chanelzeg: no we Francji też protestują przeciwko podnoszeniu cen, a nie z powodu policji na ulicy. Tylko relacje mediów z tych protestów są prawie skrajne różne niż te z naszego podwórka , gdzie skala incydentów jest mniejsza, ale bicie piany trzy razy większe i u nas zdarzenia się wyolbrzymia, a tam im umniejsza, czy szuka wrogów zewnętrznych. Na dodatek policja z pewnością nadużywa swoich uprawnień i spotyka się tam z inwigilacją
przecież ta aluzja dotyczy formy tłumienia tych protestów i zachowania się władz oraz relacji w mediach

@Maneharno: Do czego? Te komentarze są pod każdym jednym znaleziskiem. Zatrzymano 400 osób? Demokracja hehe. Spalono 10 aut? A u nas łamią konstytucje chrum.

Nikt nawet nie zastanawia się czy zatrzymano słusznie czy nie. W Russia Times zobaczyli fragment zamieszek i wypisują takie pierdy.
@ZaplutyKarzelReakcji: Chodzi o to, że dużo niemądrych wykopków próbuje umniejszać znaczenie gówna jakie zapanowało w naszym kraju po 2015 roku problemami innych, bogatszych i bardziej rozwiniętych krajów. Z tego powodu na głównej ląduje każdego tygodnia okreslona ilość znalezisk z emigrantami, upadającą Szwecją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) czy teraz protestami we Francji, ma
@Sabarolus: ale skad tyle się tam tego wzięło? Ten komentarz

@Voxen: @tank_driver: nasi zaKODowani, POUBecy, SBecy, towarzysze z LSD do diabła....wróć! nawet do Boga poszli by się modlić, byleby coś tak "pięknego" się rozegrało w Polsce...te kwiki pod Sejmem..och! te dawne wspomnienia!


Ma trzysta plusów! Taki rzyg nawet na niezależnej tyle plusów nie wyłapuje
@Sabarolus: mnie najbardziej zszokowały właśnie te komentarze pisane jakby przez osoby upośledzone z gigantyczną ilością plusów. Nigdy jeszcze czegoś takiego tutaj nie widziałem. Dotychczas wystarczyło napisać PO z dużych liter na początku wyrazu i ludzie jechali po takim dzbanie. A tam typ wali niezrozumiały wysryw jakby zapomniał wziąć tabletek i setki plusów.
@Sabarolus: nie mow mi jak mam zyc. To jest portal opanowany przez propagande pisowsko platformiarskich troli a mi sprawia przyjemnosc wysmiewanie takowych. Wiec bede to robil jak bede mial ochote nikogo przy tym nie obrazajac.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZaplutyKarzelReakcji: Wyjdź z piwnicy, dotleń mózg.
Cała UE z Francją i Niemcami na czele prują się do nas, że uuuu kosntytucja łamana, trzeba zrobić z tym porządek, może sankcje jakieś?
Podczas gdy na ich podwórku dzieje się totalny #!$%@? i nic, cisza.

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjd7PCl3pLfAhWhqIsKHeBxBlEQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fgiphy.com%2Fgifs%2Fnaked-gun-the-frank-drebin-poZnXsKLvTVGo&psig=AOvVaw1KU_B8mbYqDuwkBpq9xbqE&ust=1544444511818981
Cała UE z Francją i Niemcami na czele prują się do nas, że uuuu kosntytucja łamana, trzeba zrobić z tym porządek, może sankcje jakieś?

Podczas gdy na ich podwórku dzieje się totalny #!$%@? i nic, cisza.


@widme: Ty chyba nie rozumiesz bardzo prostej rzeczy. UE nie "prują się do nas" z racji protestów, tylko z racji łamania przez rząd konstytucji. Jakby nawet jedna osoba na ulicę w Polsce nie wyszła, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZaplutyKarzelReakcji: w tweecie masz opis

A woman has allegedly lost an eye after being hit in the face with a police flash ball. Many people on the ground have said police were purposely firing at head height (something I've personally only seen police do in places like Turkey).
przecież ta aluzja dotyczy formy tłumienia tych protestów i zachowania się władz oraz relacji w mediach. Do tego policja nadużywa uprawnień, a nawet słyszy się o próbach inwigilacji, czy zatrzymań przypadkowych osób. U nas protesty z mniejszą esencją demokracji, to jest jakaś metafora zamieszek? Kończą się biciem piany o odradzaniu faszyzmu po kilku incydentach, a na zachodzie nie powinno się mówić o regularnych walkach ulicznych , bo to jest inicjatywa Rosjan.


@
@ZaplutyKarzelReakcji: Pogadaj z Ruskimi większość serio woli Putina z OMONem bo pamiętają jak wyglądały lata 90. w ich kraju, no i trzyma on Kaukaz za mordę.

Co do wpieprzania się, no nie wiem? Może wzywanie na dywanik przez Komisję Europejską Polski i Węgier takim wpieprzaniem się nie jest? W UE są równi i równiejsi.

Tu głównie chodzi o to, że przy takiej skali zamieszek to powinna być wiadomość dnia wszędzie, tymczasem
Co do wpieprzania się, no nie wiem? Może wzywanie na dywanik przez Komisję Europejską Polski i Węgier takim wpieprzaniem się nie jest?


@gupio: Czy uważasz, że Komisja Europejska nie ma powodu by to robić? Przypominam, że aby wejść do UE musieliśmy spełnić kryteria kopenhaskie. Jednym z nich jest praworządność. Czy uważasz, że zmiany, które dotyczyły Prezes SN były zgodne z prawem?
Naruszenie zasad praworządności i łamanie konstytucji KWIIIIIIII11111!! Odbierajo nam konstytucje rozumiesz Pan? A czymze jest ts konstytucje, tworzona przez postkonunistow dla mnie?
@yuim: Jestem zwykłym populistą, dlatego dziwi mnie to, że jakieś regulacje prawne wzbudzają większe oburzenie elit od pałowanych protestujących. Musisz się do tego przyzwyczaić bo Europa niedługo będzie rządzona przez populistów ¯\_(ツ)_/¯

@ZaplutyKarzelReakcji: Oficjalnie mówi się o ponad stu tysiącach w wielu miastach, wcześniej blokady dróg w całym kraju.
Naruszenie zasad praworządności i łamanie konstytucji KWIIIIIIII11111!! Odbierajo nam konstytucje rozumiesz Pan? A czymze jest ts konstytucje, tworzona przez postkonunistow dla mnie?


@Fobiczek: witam miłośnika ruskiego miru. Chciałbym tylko zauważyć, że rządy PiSu nie będą wieczne i kiedyś to znienawidzone lewactwo może zrobić dokładnie to samo co robi Najukochańsza Partia.

a czy uważasz, że budowanie gazociągu nordstream 2 było w zgodzie z zasadą solidarności wapolnotowej w zakresie energii elektrycznej?


Co ma
@yuim aha, czyli europejskie wartości są ok tylko w jedną stronę, a jak Polska domaga się poszanowania tej zasady to zostaje izolowana i wysmiewana. Jak to stwierdziła kanclerz Merkel, Niemcy to kraj 80 mln i musi w zw z tym dbać o interes obywateli. A polaczki? Nie możecie reformowac sądownictwa bo naruszanie wartości! Śmiechu warte. Skoro ten kraj sam siebie nie szanuje to jak wymagać aby szanowni go inni ( ͡º
aha, czyli europejskie wartości są ok tylko w jedną stronę, a jak Polska domaga się poszanowania tej zasady to zostaje izolowana i wysmiewana.


Poszanowania jakiej zasady domaga się Polska? Proszę o konkretna odpowiedz.

Nie możecie reformowac sądownictwa bo naruszanie wartości!


Zmiany w sądownictwie, bo reformami tego nie nazwę są w oczywisty sposób sprzeczne z Konstytucją i prawem europejskim. Skrócenie kadencji gwarantowanej przez Konstytucję przy pomocy zwyklej ustawy to jawne bezprawie.

Skoro ten