Wpis z mikrobloga

Jak sobie poradzic z zazdroscia? Ostatnio moim niebieskim zaczelo interesowac sie wiecej kobiet. Zawsze bylam troche zazdrosna, ale ostatnio czuje sie bardziej zagrozona. Ufam mu i go nie kontroluje, ale jakie zachowania sa destrukcyjne, a jakie akceptowalne i jak sobie radzic z destrukcyjnymi?

#zwiazki #zazdrosc #logikarozowychpaskow
  • 51
  • Odpowiedz
@ffdgh: odrobina zazdrości zawsze wskazana, jak nie wykorzystuje tego zainteresowania to jest git, ciesz się że masz atrakcyjnego chłopa. Inne się oglądają ale to ty go masz - - - > jesteś od nich lepsza. Chyba nie wolalabys golluma za ktorym nikt się nie obejrzy? ;)
  • Odpowiedz
@ffdgh musisz podnieść swoją grę żeby nie przyszło mu do głowy interesować się nowymi. Jesteś aktualna więc nie jest to dużo roboty, coś milego i nowego. Powinien odwzajemnić
A co do pytania to bezpodstawna zazdrość jest destrukcyjna i nieakcteptowalna.
  • Odpowiedz
@ffdgh: Praktycznie kazda oznaka zazdrosci jest destrukcyjna, a jak z tym walczyc ? Musisz sobie uswiadomic to co powiedzial @Kebabgigant. Poprzez zazdrosc pokazujesz, ze:
-bardzo Ci zalezy
-boisz sie stracic 2 polowke
-itd.itp
a poza tym strasznie to #!$%@? gdy ktos Cie kontroluje i ma fochy o byle co.
Co do powyzszych podpunktow kazdy sobie pewnie pomysli, ze to przeciez dobrze, a jednak jest odwrotnie.
Jak caly czas komus pokazujesz
  • Odpowiedz
@Kebabgigant: Rozmowa to podstawa, ale czesto nie pomaga. Ludzie dzialaja pod wplywem emocji i to one pozwalaja im robic to czy tamto. Zasady zasadami, ale jezeli nic Cie nie trzyma przy swojej partnerce bo przeciez i tak ciagle dazy do tego zeby Cie przylapac na zdradzie to po co sie meczyc i lepiej dac jej to-znalezc sobie kogos, zdradzic ja i miec swiety spokoj.
  • Odpowiedz
@Seractil12: emocje i #!$%@? trzeba umieć trzymać na wodzy. To że jest się w związku nie oznacza że nie zauważa się innych kobiet, tak samo nie oznacza że my dla nich stajemy się niewidzialni. Pytanie co dla kogo jest priorytetem: związek z akurat tą osobą czy randomowe ruchanie.
  • Odpowiedz
@Kebabgigant: Zgadzam sie z Toba w 100%, lecz bardziej chodzi mi o fakt, ze jezeli jedna osoba w zwiazku staje sie zbyt zazdrosna to pomimo szczerych checi nie dasz rady go utrzymac. Zwiazek moze byc dla Ciebie ponad wszystko, a i tak sobie zaczniesz odpuszczac gdy 2 osoba, ktora Cie niby kocha zacznie Ci uprzykrzac zycie
  • Odpowiedz
@Kebabgigant: NIby tak, ale czesto sie tak zdarza, ze wystarczy zwykly papieros z kolezanka i juz sie zaczyna,a to chyba nic strasznego. Wolalbym zeby kazdy mial wysoka samoswiadomosc niz zeby para trzymala sie na lancuchu
  • Odpowiedz
@Seractil12: Tą samoswiadomosc to trzeba sobie wypracować. Nawet z takim głupim papierosem nie jest tak łatwo: jak koleżanka na ciebie leci to twoja panna może się zdenerwować, mimo że ty sam nie robisz nic złego. Tak działa psychika, ważne żebyście oboje te mechanizmy rozumieli i je kontrolowali. Też mi się nóż otwiera w kieszeni jak jakiś lolo bajeruje mi laskę, ale wiem że ona jest wobec mnie uczciwa i nie robię
  • Odpowiedz
No wlasnie trzeba-czemu za kazdym razem maja Cie zzerac nerwy kiedy jakis koles podbije do Twojej dziewczyny ? A wiesz czemu Ci mowi ? bo nie robisz jej scen zazdrosci. Gdybys zaczal to dla swietego spokoju przestalaby Ci o tym mowic, a za kazdym razem gdybys sie dowiedzial jeszcze bardziej bys sie #!$%@?. Dlatego zazdrosc tak niszczy zwiazki i mnie np. bardzo denerwuje jak po zwyklej rozmowie z kolezanka sa jakies fochy
  • Odpowiedz
@ffdgh co to znaczy że zaczęło się nim interesować więcej kobiet? więcej niż zazwyczaj? ile kobiet interesuje się nim zazwyczaj a ile ostatnio? jak się objawia to zwiększone zainteresowanie?
  • Odpowiedz
@Cointreau: jak gdzies jestesmy razem to widze, bo dzieje sie przymnie. Czasem o takich sytuacjach mowia mi wspolni znajomi, czasem on sam. Ogolnie nie robie mu wyrzutow z tego powodu, nie zabraniam mu nigdzie wychodzic, czasem sie do niego przytule jak jakas laska go podrywa, albo sobie zazartuje, ze moj i zeby sie trzymala z daleka.
  • Odpowiedz
Jak sobie poradzic z zazdroscia?


@ffdgh: rzuć go i znajdź takiego, który nie będzie od Ciebie znacznie ładniejszy i tyle.
Xd z lasek co nie mają za wiele do zaoferowania, biorą chadów a później się dziwią, że są zdradzane xD
  • Odpowiedz