Wpis z mikrobloga

Fajnie mieć #rozowepaski który nie lubi chodzić po klubach, w weekendzik można napić się na spokojnie piwka, włączyć jakiś film, nie trzeba się spinać/pręży.

Szkoda że ciężko znaleźć taką osobę, w pracy każdy się chwali co to nie robił w weekend a Ty możesz mieć na to w------e bo szczęśliwie spędziłeś weekend z osobą która podziela taki tryb życia.

#wygryw
#zwiazki
#przegryw
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Huntress: Różową poznałem na domówce u koleżanki, wolę takie domóweczki w kameralnym towarzystwie gdzie można w spokoju pogadać, pośmiać się, napić w----y/wódki/piwka/wina nawet trochę potańczyć po alko niż imprezy na 300 osób.

@SokoTheCat: My to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) grzaniec - jest
film - jest
pierniczki świąteczne robione dzień wcześniej -
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Razzish:

Dlaczego faceci lubią spotykać się w męskim towarzystwie? Bo można pogadać, pośmiać się etc


w punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kigna: @Huntress: błędne koło, dlatego po niedawnym otrząśnięciu się po ostatnim związku mam to już gdzieś, stwarzam barierę między mną, a resztą świata, gdzie nikt nie ma wstępu. Znów dostrzegam dawne zalety bycia w pojedynkę, mam dość rozczarowań, choć jestem typem, który nie wyobraża sobie robić pewnych rzeczy z kimś do kogo nic nie czuje. Wam życzę powodzenia.
  • Odpowiedz